Претендентів на  аграрного міністра кличуть на онлайн-дебати обговорити стратегію розвитку галузі
Претендентів на  аграрного міністра кличуть на онлайн-дебати обговорити стратегію розвитку галузі

AgroPolit.com запрошує 28 серпня на онлайн-дебати в приміщення «Україна Інформ» 18 кандидатів на посаду аграрного міністра, рекомендованих аграрним ринком України. Конкретний час буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що 1 серпня 2019 року ми спільно з нашими колегами із Latifundist.com, Kurkul.com, Elevatorist.comТraktorist.ua та SuperAgronom.com запустили онлайн-голосування серед своїх читачів на тему, кого вони хочуть бачити новим міністром в аграрному кріслі.

Наразі у опитуванні взяли участь 97 569 осіб! За проміжними результатами голосування протягом трьох тижнів більшість голосів читачі всіх 5-ти сайтів віддали за Івана Мірошніченка (61%).  На другому місці – Іван Слободяник (25%). На третьому – Ірина Паламар (7% ).

Деталі онлайн-дебатів розповіла головний редактор AgroPolit.com Наталія Білоусова.

Ми організовуємо перші в історії Україні онлайн-агродебати, спираючись на позитивний досвід аналогічних президентських дебатів на стадіоні між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. AgroPolit.com запрошує всіх 18 осіб (15 були в опитуванні, а троє додалися за останній тиждень), яким ринок готовий довірити долю агросеткору на наступні 5 років, щоби разом почути їхнє бачення розвитку АПК за ключовими напрямами (ринок землі, приватизація, оподаткування, розвиток експорту, протидія рейдерству та інше)», — каже вона.

 Чому ми пішли на цей крок?

Ми бачимо, що торги за це аграрне крісло наразі дуже потужні: на першому засіданні Ради обіцяють показати новий склад КМУ й аграрного міністра теж. Окремі особи уже впевнено бачать себе з короною на троні. Нас же цікавить майбутнє – яким воно буде у сектору та України. На кону щонайменше 42,7 млн га  с/г землі, а відтак і держави, бо 6,9 млн людей – власники паїв. Наше завдання як медіа – не допустити занесення в Мінагро «кота у мішку» (подібні спроби раніше закінчилися негативом для ринку). Звісно, саме Володимиру Зеленському, Андрію Богдану та новому прем’єру вирішувати в фіналі, хто буде головним у Мінагро. Хотілося, щоби там опинилася особистість, яку поважає, знає, розуміє, підтримує ринок та з якою готовий змінювати обличчя сектору, а не робити косметичний апдейт для галочки», — пояснює Білоусова.

 Вона вважає, що такий формат покаже картину того, яких саме стратегічних змін очікує агроринок від нового міністра.

Я окремо звертаюся до вас, Володимире Олександровичу, як до гаранта Конституції, з проханням: навіть якщо ви уже прийняли рішення по кандидатурі аграрного міністра, уважно подивіться ці дебати. І ви зрозумієте, чого та яких змін насправді хоче ринок. Ви набираєте прогресивних людей у свою команду, які сповідують ваші принципи й підходи, які з легкістю і без сумніву повторять їх – бо це основа та принципи. 19 квітня ви Володимир Олександрович не злякалися і конкретно у вічі кожному українцю розповіли й по полицях розклали хто ви, де «кіт» і де «мішок». Тому у вас підтримка за 75%. Андрій Гордійчук, Мар'ян Заблоцький, Вадим Івченко, Леонід Козаченко, Алекс Ліссітса, Владислава Магалецька-Рутицька, Олексій Мушак, Іван Мірошніченко, Олексій Павленко, Ірина Паламар, Зиновій Свереда, Ольга Трофімцева, Іван Слободяник, Юрій Крутько, Іван Чайківський, Віталій Ільченко, Сергій Глущенко, Тарас Висоцький — ми віримо, що ви не «коти у мішку». Ринок вважає вас лідерами, покажіть країні, як слід правильно змінити обличчя агросеткору! Стадіон – так стадіон!», — говорить головний редактор AgroPolit.com.

 Довідка: Україна Інформ – унікальне інформаційне агентство з власним медіапорталом, побудованим на сучасних технологіях. Їхнім продуктом можуть користуватися усі медіаресурси, без жодних обмежень у повторах і часі. Воно проводить унікальні обговорення, суспільні слухання, прес-конференції та телемости на високому технічному рівні, залучаючи учасників з різних країн. Їхні канали зв’язку та технічні можливості дозволяють робити одночасно 30 тисяч стрімів, з почерговим переключенням кожного учасника. Адреса: Україна, Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 102, Офіс УНТ (Українське Народне Телебачення).

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

27 серпня 2019
Завтра обговорять нову стратегію розвитку агросектору
28 серпня о 13.00 в приміщенні «Україна Інформ» (вул. Кирилівська (Фрунзе), 102) розпочнуться онлайн-дебати,...
26 серпня 2019
Кандидатам на посаду аграрного міністра пропонують пройти онлайн-дебати за прикладом Зеленського
AgroPolit.com запрошує 28 серпня на онлайн-дебати в приміщення «Україна Інформ» 18 кандидатів на посаду аграрного...
24 серпня 2019
Нова аграрна стратегія держави – в День Незалежності України
Колектив AgroPolit.com вітає всіх із 28-річчям України. До Дня Незалежності України редакція AgroPolit.com підготувала опитування про подальший...

Вибір редакції

25 липня 2022
Розблокування морських портів України для вивезення зерна – це пермога чи зрада?
Заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов розповів деталі угоди про експорт зерна, підписаної...
24 липня 2022
Зернове перемир’я: наслідки та основні питання до підписаного договору у Стамбулі
Угоду про розблокування українських портів для експорту зерна підписали в Стамбулі представники Туреччини, ООН та України. Аналогічне візування...
1 липня 2022
Ринок землі – перший рік роботи: ціна землі, купівля продаж, області лідери
З моменту запуску ринку землі в Україні середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 33 105 грн. За цей період було...