Глущенко Сергій

Керівник юридичного сектору BRDO
Вік: 40 років

Профіль в Соц. мережах

Освіта:

Юрист. Навчався у КНЕУ ім. В Гетьмана, має ступінь магістра права, магістра з менеджменту акціонерних товариств та магістра з обліку і аудиту в управлінні банками.

Кар'єра:

Юрист, досвідчений експерт у сфері державного нагляду (контролю), дозвільної системи, ліцензування, контролю за безпечністю харчової та нехарчової продукції в Україні. Автор численних прийнятих нормативно-правових актів, спрямованих на дерегуляцію, імплементацію положень Угод СОТ, Угоди про асоціацію з ЄС та зниження адміністративного тиску контролюючих органів на суб’єктів господарювання тощо.

В минулому – голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів&

Колишній радник міністра аграрної політики та продовольства України, радник з правових питань Міжнародної фінансової корпорації (IFC), The World Вank Group.

Вибір редакції

20 серпня 2019
Земельний вакуум — за крок до реформи у влади немає бачення її змісту
На днях я переглянув прямий ефір одного з провідних українських телеканалів, де виступали різні експерти з питань реформи земельних відносин, зокрема...
21 серпня 2019
Олександр Солонтай: «Сире» зняття мораторію стане початком кінця Зеленського
9-те скликання Ради! Чи стане воно ефективним завдяки моноїстичній більшості зелених? Чим займатиметься у ній аграрне лобі? Та чи здетонує земельна...