Голова адміністрації президента України, український юрист, відомий як адвокат олігарха Ігоря Коломойського. Працював Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики в Уряді Азарова (2010-2014 рр.). Заслужений юрист України.
Освіта:
1998 р., 2007 р. — закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка, отримав кваліфікацію економіста, спеціаліста з фінансів та юриста.
Кандидат юридичних наук.
Кар'єра:
На позачергових виборах до Верховної Ради 2007 р. йшов під № 93 за списком блоку «Наша Україна — Народна самооборона», проте до парламенту не потрапив.
З грудня 2007 по березень 2009 р. — помічник народного депутата Андрія Портнова.
З 2007 по 2010 р. — заступник Міністра юстиції України Миколи Оніщука.
19 грудня 2010 р. — призначений заступником Міністра Кабінету Міністрів України — Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. Звільнений з посади Урядового уповноваженого 3 березня 2014 р.
З весни 2014 р. — радник голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, з 2015 р. — його особистий адвокат.
На позачергових парламентських виборах 2014 р. балотувався за списками Блоку Петра Порошенка під № 74, однак до Верховної Ради VIII скликання не пройшов.
2016 р. — з'їздом партії був виключений зі списку разом з іншими 12 кандидатами. Оскаржував це рішення у суді, однак суд не задовольнив позовні вимоги Богдана.
21 травня 2019 р. — призначений главою адміністрації президента.
Заслужений юрист України (2007 р.)
Особисте життя:
розлучений, має 4-х доньок: Вікторію, Анастасію, Катерину та Софію.
Погляди:
Про відносини з Росією:
«Ми розглядаємо винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на народний референдум. Щоб не тільки депутати проголосували і президент прийняв рішення, а народ прийняв рішення, і суспільство дало оцінку».
«Ми змушені шукати компроміс. Однак Володимир Зеленський сказав, що ми не торгуємо нашими територіями і нашими людьми».
«Ні Володимир Зеленський, ні я, ні будь-хто з членів нашої команди з Медведчуком не знайомий і ніколи не спілкувався. І до сьогодні».
Про ціни на газ:
«На цю тему ми розмовляли з багатьма фахівцями – це великий діалог. Однак ті чи інші рішення ми можемо приймати після консультації з міжнародними партнерами. Тому що залежність України, на жаль, від минулої влади, від їхніх рішень ... Дуже велика залежність від МВФ та інших організацій ... В даному випадку ми поставлені в таку систему координат, що повинні погоджувати ті чи інші рішення, оскільки зменшення ціни на кілька місяців на газ може мати зовсім інші наслідки в кредитній і банківській політиці».