Кіт Андрій Богданович

Народний депутат України, член депутатської групи «Довіра»
Вік: 52 роки

Профіль в Соц. мережах

Народився у м. Львів.

Освіта:

1989-1993 рр. — навчався у Львівському політехнічному інституті, спеціальність — інженер з автоматизації виробничих процесів.

1994-1995 рр. — навчався в Інституті економіки при Нітрянському сільськогосподарському університеті в Словаччині, спеціальність — магістр з прикладної економіки та управління персоналом.

Кар'єра:

1992-1995 рр. — керівник ТОВ «Фама Бона».

1995-2001 рр. — консультант Міжнародної фінансової корпорації, відділення Світового банку з питань реструктуризації підприємств, м. Київ. Впроваджував програму реструктуризації відкритих акціонерних товариств.

2001-2002 рр. — фінансовий директор ВАТ «Галгазотерм», м. Львів.

2003-2004 рр. — директор ПП «Оліяр», с. Ставчани Пустомитівського району Львівської області.

2005-2006 рр. — директор ФГ «Куликова ферма» корпорації сільськогосподарських підприємств «Вінал-Агро», м. Ходорів Жидачівського району Львівської області.

2006-2012 рр. — директор ДПДГ «Оброшине» Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, с. Оброшине, Пустомитівського району, Львівської області.

З 2013 р. — заступник директора ТОВ «Млин Агро», заступник директора ПП "Агрофірма «Лугове», заступник директора ТзОВ «Буське СНП».

Результати його парламентської роботи: за 8-му сесію можна подивитися тут, а включно з 7-ю подано в аналітичній інфографіці далі.   

Декларації: 

Цікава інформація:

12 грудня 2017 р. утримався від голосування за законопроект, яким скасовувалося експортне ПДВ для виробників соняшнику, сої та ріпаку і завдавало збитків аграріям. Більше про історію соєво-ріпакових правок у парламенті читайте тут. 

У серпні 2018 р. — опинився серед 16 аграрних депутатів, які отримали компенсацію вартості оренди житла або найму готельного номера. У Києві чи області житла не має.

26 грудня 2018 р. — Російська Федерація включила його до списку українців, на які поширюються санкції. 

Законопроекти

340-IX | Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству
819-ІХ | Закон України про сільськогосподарську кооперацію
9512 | Проект Закону про залізничний транспорт України
2666-VIII | Внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель»
9073 | «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» щодо заборони тютюнових виробів з характерним смаком чи запахом.
8570 | Проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення ставки податку на додану вартість для продукції садівництва, ягідництва та виноградарства
6527-Д | Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію

До теми

4 лютого 2019
Шість аграрних законів 2018 — аналіз і що зміниться для ринку
AgroPolit.com проаналізував роботу парламенту за 2018 рік, відібравши аграрні ініціативи, які стали законами. З’ясувалося, що за рік було...
25 січня 2019
Порівняльний аналіз 5-ти законопроектів про обіг земель сільськогосподарського призначення
Розіграти чи розігріти українців із сільгоспземлями планують напередодні президентських та парламентських  виборів? Таке питання виникає, коли...
12 вересня 2018
Коаліційна безпорадність Кабміну, Ради та Президента – угода в частині АПК виконана лише на 30%
Ще рік лишився чинному парламенту до перевиборів, а виконання Коаліційної угоди в аграрній частині «зависло» в повітрі. Скільки аграрних...

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...