Результати  роботи 30-ти депутатів аграрного комітету за 8-му сесію
Інфографіка роботи депутатів агрокомітету за 8 сесію

В інфографіці ми проаналізували ключові показники роботи кожного депутата: відвідуваність засідань комітету та законотворча діяльність (авторські проекти та в співавторстві).

Загалом, можна відзначити досить високий відсоток відвідуваності засідань комітету: в середньому постійними «гостями» були 20 депутатів із 30. Так «відмінниками» за 8-му сесію (не прогуляли жодного засідання комітету) стали 9 депутатів: Бриченко,  Вадатурський, Дідич, Дмитренко, Заболотний, Івченко, Кулініч, Хлань, Юрчишин. Сказати, що це набагато краще від попередньої сесії? Ні, не краще, бо лише на 3% більше! 

«Хорошисти» - Бакуменко, Кіт, Козаченко, Лунченко, Люшняк та Мірошніченко з присутністю на 5 засіданнях із 6. «Трієчниками» стали Кучер, Лабазюк, Негой та Петьовка (4 рази присутні). А от Єдаков чи не єдиний із нардепів, який, так би мовити, виправився і почав ходити на засідання комітету – його візити у порівнянні із 7-ю сесією почастішали у 4 рази. 

Із п’ятидесятивідсотковою присутністю сесію закрили також Кузьменко, Мушак та Негой.

Водночас, є й нульовий відсоток відвідуваності у незмінному тріо-складі: Добкін, Корнацький, Омельянович. За 8-му сесію їхні ряди  поповнив Мартиняк,  який жодного разу не прийшов, хоча на 7-й сесії заходив  на комітетські засідання. Таким чином Мартиняк помінявся місцями з Бобовим – 50% присутності протягом 8-ї сесії до 0% за 7-му.

Деталі в першій частині інфографіки.

Якщо порівнювати кількість присутніх за аналогічні періоди обох сесій, то вона майже незмінна щодо середньої відвідуваності та відмінна у частині постійно присутніх – збільшилась на 3%, або ж на 1-го відвідувача.

Загалом за визначений період депутати зареєстрували 18 аграрних законопроектів, сфера дії яких пов’язана з питаннями економічної, галузевої та правової політики, а саме: органіка, безпечність продукції та інформація для споживачів, с/г кооперація, протидія рейдерству, вітчизняне машинобудування, земельні питання та фінансове забезпечення лісової галузі.

Автором найбільшої кількості аграрних законопроектів став Кіт – зареєстрував 6, Бакуменко – 5 (один став законом) та Люшняк – 3. Івченко, Кулініч і Козаченко зареєстрували по 1 законопроекту. 

Загальна кількість аграрних/не аграрних законопроектів варіюється від 27 до 0. Подаємо  порядок від депутата з найбільшою кількістю: Вадатурський (27), Дідич (26), Люшняк (24), Івченко та Кулініч (по 22), Мірошніченко (21), Лунченко та Кучер (по 20), Хлань, Бриченко (по 17), Заболотний (16), Петьовка (15), Бакуменко, Кузьменко і Мушак (по 14), Юрчишин (12), Лабазюк, Негой (по 10), Вітко, Кіт, Козаченко (по 9), Дмитренко, Єдаков (8), Мартиняк (7), Бобов (6), Нестеренко (3), Добкін, Омельянович та Корнацький - нуль.

Співавтором найбільшої кількості неаграрних законопроектів став Дідич, який підписав 21 проект. Івченко – 13, та по 11 нараховується у Вадатурського й Мушака. У Бриченка та Люшняка по 19. Іншими підписано від 1 до 8 законопроектів.

Аграрний комітет визначено головним щодо 8 законопроектів, щодо решти (11) – головним визначено податковий комітет.

Наразі законопроекти перебувають на різних стадіях розгляду.

Так, із 18 законопроектів, зареєстрованих протягом сесії, законом став  1 (№5448д), прийнято за основу – 3, повернуто на доопрацювання – 1, направлено на повторний розгляд – 1, відхилено – 1.

Решта опрацьовується аграрним, податковим, бюджетним та комітетом  екополітики.

Загалом за 8-му сесію було прийнято 4 закони: 3 з них було зареєстровано до 8-ї сесії та 1 упродовж неї.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

26 березня 2020
Іван Чайківський: Не можна в даній ситуації дозволяти вільний обіг землі, інакше можемо втратити країну
Як вистояти агросектору та утримати 40% притоку валютної виручки в країну в умовах епідемії коронавірусу та глобального економічного шторму, який...
23 березня 2020
Аграрний комітет – скільки законопроектів встигли зареєструвати депутати у новому році
Редакція AgroPolit.com відстежує активність аграрного комітету Верховної Ради ІХ скликання від початку його роботи (з вересня 2019 року). Переглянути...
24 березня 2020
Іван Фурсенко: Надзвичайний стан буде помилковим рішенням, бо ми вб’ємо українське село, малого та середнього аграрного виробника
Уряд запровадив пакет двомісячних податкових пільг для бізнесу та протикоронавірусні заходи по всій країні. Крім того, готуються чергові правки до...