Результати  роботи 30-ти депутатів аграрного комітету за 8-му сесію
Інфографіка роботи депутатів агрокомітету за 8 сесію

В інфографіці ми проаналізували ключові показники роботи кожного депутата: відвідуваність засідань комітету та законотворча діяльність (авторські проекти та в співавторстві).

Загалом, можна відзначити досить високий відсоток відвідуваності засідань комітету: в середньому постійними «гостями» були 20 депутатів із 30. Так «відмінниками» за 8-му сесію (не прогуляли жодного засідання комітету) стали 9 депутатів: Бриченко,  Вадатурський, Дідич, Дмитренко, Заболотний, Івченко, Кулініч, Хлань, Юрчишин. Сказати, що це набагато краще від попередньої сесії? Ні, не краще, бо лише на 3% більше! 

«Хорошисти» - Бакуменко, Кіт, Козаченко, Лунченко, Люшняк та Мірошніченко з присутністю на 5 засіданнях із 6. «Трієчниками» стали Кучер, Лабазюк, Негой та Петьовка (4 рази присутні). А от Єдаков чи не єдиний із нардепів, який, так би мовити, виправився і почав ходити на засідання комітету – його візити у порівнянні із 7-ю сесією почастішали у 4 рази. 

Із п’ятидесятивідсотковою присутністю сесію закрили також Кузьменко, Мушак та Негой.

Водночас, є й нульовий відсоток відвідуваності у незмінному тріо-складі: Добкін, Корнацький, Омельянович. За 8-му сесію їхні ряди  поповнив Мартиняк,  який жодного разу не прийшов, хоча на 7-й сесії заходив  на комітетські засідання. Таким чином Мартиняк помінявся місцями з Бобовим – 50% присутності протягом 8-ї сесії до 0% за 7-му.

Деталі в першій частині інфографіки.

Якщо порівнювати кількість присутніх за аналогічні періоди обох сесій, то вона майже незмінна щодо середньої відвідуваності та відмінна у частині постійно присутніх – збільшилась на 3%, або ж на 1-го відвідувача.

Загалом за визначений період депутати зареєстрували 18 аграрних законопроектів, сфера дії яких пов’язана з питаннями економічної, галузевої та правової політики, а саме: органіка, безпечність продукції та інформація для споживачів, с/г кооперація, протидія рейдерству, вітчизняне машинобудування, земельні питання та фінансове забезпечення лісової галузі.

Автором найбільшої кількості аграрних законопроектів став Кіт – зареєстрував 6, Бакуменко – 5 (один став законом) та Люшняк – 3. Івченко, Кулініч і Козаченко зареєстрували по 1 законопроекту. 

Загальна кількість аграрних/не аграрних законопроектів варіюється від 27 до 0. Подаємо  порядок від депутата з найбільшою кількістю: Вадатурський (27), Дідич (26), Люшняк (24), Івченко та Кулініч (по 22), Мірошніченко (21), Лунченко та Кучер (по 20), Хлань, Бриченко (по 17), Заболотний (16), Петьовка (15), Бакуменко, Кузьменко і Мушак (по 14), Юрчишин (12), Лабазюк, Негой (по 10), Вітко, Кіт, Козаченко (по 9), Дмитренко, Єдаков (8), Мартиняк (7), Бобов (6), Нестеренко (3), Добкін, Омельянович та Корнацький - нуль.

Співавтором найбільшої кількості неаграрних законопроектів став Дідич, який підписав 21 проект. Івченко – 13, та по 11 нараховується у Вадатурського й Мушака. У Бриченка та Люшняка по 19. Іншими підписано від 1 до 8 законопроектів.

Аграрний комітет визначено головним щодо 8 законопроектів, щодо решти (11) – головним визначено податковий комітет.

Наразі законопроекти перебувають на різних стадіях розгляду.

Так, із 18 законопроектів, зареєстрованих протягом сесії, законом став  1 (№5448д), прийнято за основу – 3, повернуто на доопрацювання – 1, направлено на повторний розгляд – 1, відхилено – 1.

Решта опрацьовується аграрним, податковим, бюджетним та комітетом  екополітики.

Загалом за 8-му сесію було прийнято 4 закони: 3 з них було зареєстровано до 8-ї сесії та 1 упродовж неї.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...