Проведено аналіз діяльності фракції «Самопоміч» у сфері АПК
Проведено аналіз діяльності фракції «Самопоміч» у сфері АПК

AgroPolit.com продовжує аналізувати діяльність політичних партій. Цього разу під прицілом опинилася фракція «Самопоміч». Детальний аналіз читайте у спецпроекті видання ««Аграрні зусилля» фракції «Самопоміч» – ККД доволі високий».

Нагадаємо,AgroPolit.com вже проаналізував зроблене БПП, «Батьківщиною», «Народним фронтом», «Радикальною партією». Яскравих моментів у всіх вищеназваних політсил для АПК було небагато, а в окремих – навіть обмаль.

Аналіз «Самопомочі» показав,  що попри новоспеченість  цієї політсили, її здобутки на аграрній ниві суттєві й визначаються присутністю в її лавах окремих важковаговиків, та й загалом залежністю командної гри у принципових для АПК питаннях.

Головна її відмінність від решти політсил уже названих – фактична відсутність притаманного майже всім українським політикам дисбалансу у співвідношенні «слова та справи». Порівнянні, приміром, зі співмірною за кількістю депутатських «багнетів» фракцією «радикалів», «аграрних» гасел і меседжів із вуст лідерів «Самопомочі» лунало небагато. Те ж стосується і програмних документів. Певно, тому, що на момент попередніх виборів політсила більше орієнтувалася на представників інтелігенції і, так би мовити, «міський електорат». А коли доходило до справи, відстоювати інтереси селян у багатьох випадках допомагала саме принципова позиція «Самопомочі».

Одним із ключових задань у сфері АПК для фракції є «підтримка та розвиток фермерських господарств, а особливо «сімейних».

Залучення інвестицій для розвитку агропідприємництва. Надання пріоритету фермерським господарствам за проведення тендерних закупівель коштом обласного бюджету. Запровадження програми часткової компенсації відсоткової ставки для фермерських господарств. Заборона вирубування захисних лісосмуг», – сказано в ній про одне з ключових завдань в АПК для регіону.

Більше читайте за посиланням.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Вибір редакції

10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних...
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде збережена. AgroPolit.com...
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани земельного...