Депутати Верховної Ради створили міжфракційну агрополітичну платформу для розвитку АПК та сільських територій̆
Інна Мєтєлєва

Депутати парламенту та 19 представників аграрного комітету об’єдналися у міжфракційну Депутатську аграрну раду (ДАР). ДАР залучає учасників українського АПК, профільні асоціації, представників законодавчої та виконавчої гілок влади, експертів в галузі агрополітики до співпраці.

За словами учасників Депутатської аграрної ради, надважливим завданням є захист національного виробника, створення ефективної системи агропродовольчої безпеки «від поля до тарілки», інтеграція зі світовими продовольчими системами, політика кліматичних змін та вирішення низки проблемних питань, пов’язаних з цими процесами, в законодавчому полі.

Нові законодавчі ініціативи, вдосконалення законодавчо-правового поля для покращення економічного потенціалу галузі та бізнесу, захист національного виробника, споживача та політичне відстоювання інтересів АПК на всіх рівнях законодавчої та виконавчої гілок влади та на міжнародному рівні є основним фокусом діяльності учасників об’єднання, зазначають в ДАР.

Вперше в парламенті депутати різних фракцій та політичних сил об’єдналися у спільну ініціативу — Депутатську аграрну раду. І разом з проектним офісомстворено прямий канал взаємодії між законодавцями та безпосередньо агробізнесом.Ми відкриті для усіх, хто має бачення та проекти вдосконалення законодавчого поля длярозвитку АПК, державних та регіональних програм розвитку агропродовольчого сектору та сільських територій,захисту інтересів виробників та експортерів, підвищення продуктивності та інноваційностігалузі», — зазначає Інна Мєтєлєва, керівник проектного офісу Агрополітичний діалог «Аграрна рада».

Довідково:

Міжфракційне депутатське об’єднання «Депутатська аграрна рада» (ДАР) утворене 19 народними депутатами України. Учасниками міжфракційного об’єднання ДАР є народні депутати: Сергій Бунін, Олександр Гайду, Олександр Горобець, Максим Гузенко, Тетяна Грищенко, Мар'ян Заблоцький, Микола Кириченко, Микола Кучер, Дмитро Костюк, Сергій Литвиненко, Олег Мейдич, Артем Нагаєвський, Дмитро Соломчук, Олег Тарасов, Володимир Тимофійчук,Степан Чернявський, Артем Чорноморов, Маргарита Шол. Очолює ДАР народний депутат України Андрій Богданець. Метою об’єднання є посилення ролі українського АПК в системі світової споживчої безпеки, шляхом парламентської ініціативи законодавчогореформування галузі та сприяння інтеграційним процесам від «поля до виделки» на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Нагадаємо, ознайомитися з активністю аграрних депутатів можна у матеріалі: Аграрна Рада – законодавці та лобісти агробізнесу України

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

27 жовтня 2021
Загальнодержавна програма використання та охорони земель до 2032 року
Міністерство аграрної політики та продовольства розробило проект загальнодержавної програми використання та охорони земель до 2032 року. Презентація...
21 жовтня 2021
Зростання ціни на газ – причини та наслідки газового шоку для АПК
Збільшення ціни на природний газ б'є по аграрному виробництву України. Адже країна має критичну залежність від газу у найважливіших галузях...
20 жовтня 2021
Держгеокадастр ініціює зміну способу оцінки вартості землі сільськогосподарського призначення для Фонду держмайна
Держгеокадастр пропонує змінити алгоритм розрахунку Фондом держмайна України оціночної вартості земельних ділянок сільськогосподарського призначення...