Feodal.Online автоматизував управління земельним банком для територіальних громад
Feodal.Online автоматизував управління земельним банком для територіальних громад

Механізм оцифрування та візуалізації земель, які належать громадам, – це дієвий спосіб наповнювати бюджет, вести корисний діалог з фермерами й планувати сталий розвиток. Про це йдеться у матеріалі AgroPolit.com.

Зазначається, що Тетіївська територіальна громада, яка вже долучилася до спецпроєкту «Цифрова громада» від Feodal.Online, матиме доступ до автоматизованого управління зембанком.

Землевпорядний аудит, в першу чергу, дозволяє отримати межі територіальної громади, межі земельних ділянок та прав на них у цифровому вигляді у спеціальній системі. Функціонал сервісу містить відомості про кожну земельну ділянку. Окрім атрибутивних даних, голові громади будуть доступні дані з державних реєстрів. Це, перш за все, дані Держгеокадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — ДРРПНМ).

Варто зазначити, що ДРРПНМ — це найсучасніший реєстр з доступом до інформації про речові права на земельні ділянки, в т.ч. строки дії права користування земельними ділянками, підстави виникнення прав користування та власності, тощо. 

Всі зібрані дані відображаються просто та зручно, що дозволить голові громади або уповноваженій особі швидко ухвалювати будь-які рішення щодо управління зембанком. 

Дуже важко ефективно оперувати інформацією, коли дані про земельні ділянки зберігаються в Excel, мапа зембанку висить у вас на стіні, кадастрова карта відкрита в браузері, а структура і візуалізація — лише в голові у землевпорядника. Така рутинна організація роботи дуже швидко дає збій і знижує продуктивність роботи землевпорядників. Наразі у вас є можливість виконувати автоматичну для диджиталізованих систем роботу, замість того, аби витрачати час на ухвалення рішень за купою папірців», — зазначив засновник сервісу Feodal.Online Андрій Дем'янович.

Тетіївська територіальна громада, як і більшість інших громад, веде облік вручну, використовуючи таблиці та карти в окремих комп’ютерних програмах, витрачаючи на оновлення даних багато часу. Проте команда Feodal.Online має намір це змінити та автоматизувати управління земельним банком.

За безкоштовною консультацією щодо оцифровки земельного банку ОТГ можна звертатися за тел. +380 98 614 89 54. Або пишіть на пошту: demianovych@feodal.online

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, у рамках проекту «Цифрова громада» від Feodal.Online ОТГ пропонують зробити безкоштовний аудит і оцифровку землі одного старостинського округу для визначення всіх прогалини і складних моментів, пов'язаних з речовими правами на земельні ділянки. 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

13 серпня 2021
Завдяки земельному аудиту Скадовська територіальна громада отримала 1 млн грн за 2 місяці
Перші 2 місяці роботи компанії Feodal.Online щодо землевпорядного аудиту принесуть Скадовській територіальній громаді понад 1 млн...
18 червня 2021
Актуальні відомості про зембанк допоможуть фермерам підготуватись до відкриття ринку землі, — експерт
За два тижні відбудеться відкриття ринку землі, проте багато фермерів й досі не готові ні матеріально, ні інформаційно. Виправити цю ситуацію...
16 червня 2021
Експерт порадив, що аграріям необхідно зробити в першу чергу перед відкриттям ринку землі
Напередодні відкриття ринку землі товаровиробникам необхідно зосередитися на встановленні максимального строку дії договорів оренди. Про це повідомив...

Вибір редакції

22 лютого 2022
Галина Янченко: Шквалу земельного рейдерства в Україні у найближчі роки не очікується
Відкриття ринку землі та пожвавлення інтересу інвесторів, земельне та аграрне рейдерство, реформа доданої вартості та як Україні скористатися...
15 лютого 2022
Тимчасова комісія ВР з розслідування земельних питань – пугач для громад чи ефективний інструмент контролю?
Першого лютого 2022 року була створена Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування можливих фактів незаконного та неефективного...