МХП розпочинає перший в Україні ENERGY STORAGE-проект потужністю 25 МВт
МХП розпочинає перший в Україні ENERGY STORAGE-проект потужністю 25 МВт

МХП розпочав реалізацію концептуального проекту будівництва Energy Storage у Вінницькій області в рамках створення енергокластеру MHP Energy Hub. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Реалізацією всіх інноваційних енергетичних проектів агрохолдингу займається ПрАТ «МХП Еко Енерджи», яке є активним постачальником електроенергії та управляючою компанією найбільших виробників енергії з біогазу в Україні. Посилюючи інноваційне лідерство як енергоефективне підприємство, компанія оголошує про амбіційні плани — побудувати перший в Україні  BESS потужністю 25 МВт.

Першим кроком «МХП Еко Енерджи» анонсує проведення тендеру на розробку техніко-економічного обґрунтування підключення BESS до електричних мереж, з можливістю використання в майбутньому технологій розумних мереж (Smart Grid Technologies).

Реалізація проекту з будівництва BESS потужністю 25 МВт в м. Ладижин Вінницької області почнеться у 2020 році та буде проходити в чотири черги:

  • І Черга: 5 МВт/5 МВт ∙ год;
  • ІІ Черга: 5 МВт/5 МВт ∙ год (загальна потужність 10 МВт/10 МВт ∙ год);
  • ІІІ Черга: 5 МВт/5 МВт ∙ год (загальна потужність 15 МВт/15 МВт ∙ год);
  • ІV Черга: 10 МВт/10 МВт ∙ год (загальна потужність 25 МВт/25 МВт ∙ год).

«Україні необхідно зменшити залежність від «брудної» енергетики та вкрай шкидко модернізувати енергетичну інфраструктуру на основі використання Energy Storage та Smart Grid, щоб залишаться економічно конкурентно-здатними та енергетично-незалежними. Накопичення енергії дасть змогу мати джерело живлення, яке буде доступне 24/7. Зберігання енергії відіграє важливу роль у створенні більш гнучкої та надійної системи роботи електромережі.

Цей проект є важливим кроком та прикладом для всього українського бізнесу та інших підприємств, адже ми хочемо показати всім, що отриману енергію можна використовувати для власних потреб підприємств, для оптимізації енергоспоживання і забезпечення енергетичної незалежності всього виробничого циклу.

Із появою нових прогресивних технологій, саме накопичення енергії може відіграти вирішальну роль у переході України до 100% чистої енергії та енергетичної незалежності», — зазначив Президент ПрАТ «МХП Еко Енерджи» Олександр Домбровський.

Деталі тендеру можна буде знайти на офіційному сайті МХП, в розділі «Тендери».

ПрАТ «МХП Еко Енерджи» запрошує світових лідерів енергетичної галузі долучитися до реалізації інноваційного проекту», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ЄБА презентувала комітет з напрямку промислової екології та сталого розвитку. До складу комітету увійшов агрохолдинг МХП.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

16 квітня 2020
МХП Еко Енерджи та Біоенергетична асоціація оцінили потенціал виробітку біогазу в агросекторі
Потенціал виходу біогазу з різних видів біомаси в Україні визначили під час спільних досліджень R&I Hub МХП Еко Енерджи та Біоенергетична...
10 квітня 2020
МХП не буде зменшувати обсяги поставок курятини на внутрішній ринок — заява
Агрохолдинг МХП не збирається зменшувати та не зменшує обсяги поставок курятини на внутрішній ринок. Про це повідомляють в прес-службі компанії. ...
28 березня 2020
МХП виділив Вінниччині 15 млн грн на боротьбу з коронавірусом
Агроіндустріальний холдинг МХП виділяє 15 млн грн на боротьбу з коронавірусом у Вінницькій області. Про це повідомила прес-служба МХП на своїй...

Вибір редакції

22 лютого 2022
Галина Янченко: Шквалу земельного рейдерства в Україні у найближчі роки не очікується
Відкриття ринку землі та пожвавлення інтересу інвесторів, земельне та аграрне рейдерство, реформа доданої вартості та як Україні скористатися...
15 лютого 2022
Тимчасова комісія ВР з розслідування земельних питань – пугач для громад чи ефективний інструмент контролю?
Першого лютого 2022 року була створена Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування можливих фактів незаконного та неефективного...