Україні потрібно навчитися жити з мораторієм і без приватної тяги, – Довгань
Україні потрібно навчитися жити з мораторієм і без приватної тяги, – Довгань

Україні потрібно думати як жити з мораторієм на землю і без приватної тяги на локомотиви. Таку думку висловив заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань під час IV Міжнародної конференції Grain Ukraine 2019 в Одесі 24 травня, передає кореспондент AgroPolit.com.

Нагадаємо, що 24-25 травня в Одесі відбулася IV Міжнародна конференція Grain Ukraine, присвячена перспективам чорноморського зерна в сезоні 2019/2020.

На ній засновник ТІС Андрій Ставніцер озвучив найбільші перемоги та виклики для АПК.

«Майбутній парламент буде більш популістським, більш лівим. Тому, про ринок землі і приватної тяги не йтиметься, вони просто таких слів не знають. Нам потрібно думати, як жити з оренди, як жити без приватної тяги на локомотиви тощо», – розповів Віктор Довгань.

За його словами, в Україні немає джерела фінансування капітального ремонту шлюзів. Україна вже 28 років не ремонтувала шлюзи, а Дніпровський каскад – це форс-мажор. Як зазначив Віктор Довгань, в минулому році за рахунок гранту з Брюсселя відремонтували дві брами.

Я б підняв податкове навантаження на перевізників. Рано чи пізно нам доведеться фінансувати річку, як ми вже фінансуємо дороги. Тільки питання дискусійне – звідки брати гроші", – резюмував він.

Нагадаємо, що на думку акціонера і засновника компанії «ТІС» Андрія Ставніцера, в Україні, як і раніше, залишаються складні питання: мораторій на землю, залежність від імпортних добрив, доставка зерна в порт, особливо залізницею.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

До теми

25 червня 2019
Через мораторій на землю Україна торік втратила понад $22 млрд
Через мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення Україна у 2018 році втратила 2$2,5 млрд ВВП – це …
26 травня 2019
Ольга Трофімцева: Аграрії повинні припинити продавати продукцію з поля за кеш
Аграрії повинні припинити продавати зерно з поля за кеш і почати реалізовувати продукцію українським і світовим …
24 травня 2019
Засновник ТІС Андрій Ставніцер озвучив найбільші перемоги та виклики для АПК
За останній рік на аграрному ринку відбулося 4 великих угоди, які демонструють високу зацікавленість активами українського …

Вибір редакції

2617
2 0
10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих …
4419
1 0
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде …
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани …