Разумков Дмитро Олександрович

Голова Верховної Ради України
Вік: 39 років

Профіль в Соц. мережах

Освіта: 

Має дві вищі освіти. Закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» та «Національний університет державної податкової служби за спеціальністю «Правознавством.

Кар'єра: 

У сфері політконсалтинга та виборчих процесів працює з 2006 року. Спеціалізується на питаннях інформаційно-аналітичної роботи у сфері внутрішньої та зовнішньої політики держави, а також адаптації та впровадженню політтехнологій для реалізації стратегій з формування громадської думки та іміджу. Є керуючим партнером «Ukrainian Politconsulting Group». Бізнес-партнери — Василь Мокан та Неллі Яковлєва.

Політична кар'єра:

2006-2010 рр. — член Партії регіонів. Вийшов з партії, коли Віктор Янукович переміг на президентських виборах 2010 року. Про свою участь у ПРУ він говорить так

Мені тоді було 22 роки. Мій прихід в Партію регіонів був усвідомлений після 2004 року. Я не підтримував Віктора Ющенка. І так я потрапив у Партію регіонів. Я ніколи не був у молодих Регіонах. Це — фейк. Прийшов туди, тому що я не сприймав ситуацію у державі у 2004, 2005 і 2006 роках.

2010-2014 рр. — працював із Сергієм Тігіпком, з яким знався ще батько Дмитра ще з часів роботи у Дніпропетровському комсомолі й якого запропонував на посаду віце-прем'єра в уряд Павла Лазаренка.

2019 р. — один з головних політичних консультантів у президентській передвиборчій компанії  кандидата у президенти України Володимира Олександровича Зеленського. У команді кандидата у президенти працює на волонтерських засадах, з яким у нього немає домовленостей щодо посади, місця, або якихось перспектив.

травень-10листопада 2019 — голова партії «Слуга народу».

2019 р. — Голова Верховної Ради України.

Цитати: 

Про політичні кроки ЗЕ

Найперше намагатимемося прибрати можливість контролю у СБУ за економічними злочинами... Для цього має бути створена окрема служба, або на базі іншого. Наразі це питання дискусійне. Друге — антикорупційні органи треба перезапустити…Немає невирішуваних проблем...  Є певний вплив з боку європейських колег на ці процеси (як у НАБУ, так і в САП. — Авт.). Вони мають почати працювати без конфлікту всередині цих службі.

Про українського  Макрона

За рік до виборів не мав ні відчутної підтримки, ні загальнонаціональної партії. Ми не Франція. Те, що можна зробити там завдяки харизмі, невеликій фінансовій підтримці й свободі слова, у нас не пройде. Можеш бути розумний і порядний, але про тебе ніхто не дізнається. Бо засоби масової інформації заангажовані. Крім того, новий Макрон мав би вже з'явитися.

Про ринок землі

Ринок землі треба відкривати, бо це право власності. І сьогодні воно обмежене. Але для цього треба створити, в першу чергу, законодавчу базу. Щоб не було, як сталося в 1991, коли роздавали майнові сертифікати, так звана ваучерна приватизація. Як казав Марк Твен: «Купуйте землю, бо її більше не виробляють!... Держава має бути над цим процесом, але не контролювати, щоб  не звернути туди, куди комусь вигідно. В основі має бути національний інтерес.  Сучасні еліти цього не роблять, бо воно їм не  потрібно. Їм зручно зберігати статус-кво.

Про мовне питання

Поки є у нас російська агресія, поки у нас є бажання російської держави захищати російськомовне населення, то під час ефірів я використовую виключно російську мову. Тому що я вважаю, що не треба приїздити на танках, приходити з кулеметами, автоматами та «зеленими чоловіками» та захищати мене як російськомовне населення» 

Особисте життя: 

Одружений. Виховує двох дітей.  

Дмитро Разумков — старший син нині покійного першого помічника президента Леоніда Кучми Олександра Разумкова. 

До теми

22 квітня 2019
Стало відомо прізвище кандидата на голову Адміністрації Президента – це не Андрій Богдан
Новим главою Адміністрації Президента Володимира Зеленського може стати його радник із політичних питань, політолог Дмитро Разумков. Про це...
22 квітня 2019
Бізнес озвучив 7 кроків для розвитку агросектору до президента Володимира Зеленського
Аграрії назвали 7 основних змін, яких чекають від нового президента в агросекторі. Про це йдеться у результатах онлайн-голосування AgroPolit.com. ...
4 квітня 2019
Порошенко&Зеленський — українці між двох вогнів…
«Запит на нове», ефект «чорного лебедя», «червона картка» старій системі, «проти всіх»… Так...

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...