Гончарук Олексій Валерійович

Прем'єр-міністр України
Вік: 35 років

Народився 7 липня 1984 року.

Освіта: Середню школу Олексій Гончарук закінчив в м. Городня Чернігівської області.

2001-2006 р.р. — здобував вищу освіту в Інституті права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії Управління Персоналом. Там він отримав ступінь магістра.

І після цього пішов навчатися далі і закінчив Національну академію державного управління при президенті України.

Кар'єра:

Першою серйозною роботою Олексія Гончарука була компанія PRIOR-Invest (Київ). Там він спочатку був звичайним юристом, але через кілька років очолив юридичний відділ компанії. Правда протриматися там довго не зміг і буквально через півроку, в 2008, звільнився. 

За 2 роки після звільнення, він зумів стати арбітражним керуючим, засновником і керуючим партнером Юридичної фірми «Constructive Lawyers». Яка, до речі спеціалізується на сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.

2009 рік — став головою організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам».

Далі Олексій Гончарук займав місце генерального директора ТОВ «Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія».

Після цього — голова третейського суду при ВГО «Союз інвесторів України».

З вересня 2015 по 2019 рік — очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO).

Його політична кар'єра почалася в 2014 році, коли він став членом партії «Сила Людей», головою якої був і залишається Олександр Солонтай.

До свого призначення на посаду Заступника голови Офісу президента України Олексій Гончарук встиг ще попрацювати позаштатним радником екс-міністра екології та природних ресурсів.

А крім цього працював радником першого віце-прем'єр-міністра — міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

29 серпня 2019 р. — призначено прем'єр-міністром України.

Цитати:

Про капітал

Реформи — це дуже конкретні зміни: відкриття ринку землі і вільний оборот капіталів. 

Про Світовий банк

Переговори зі Світовим банком визначать, чи дозволяти купівлю іноземцям чи обмежувати розмір продажів. Найбільш ліберальна версія може збільшити валовий внутрішній продукт більш ніж на 3% на рік, а найбільш консервативна — на 0,5%. Ми шукаємо найменш болісний, але найефективніший варіант.

Вибір редакції

15 жовтня 2019
Ревальвація гривні і наслідки для аграріїв
Аграрії потерпають від ревальвації гривні та прогнозують мільярдні збитки сектору до кінця року. Зміцнення гривні, яке почалося влітку поточного року...
14 жовтня 2019
Ринок землі в Україні: хронологія земельної реформи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
AgroPolit.com запускає постійний моніторинг подій, пов'язаних із земельною реформою та відкриттям ринку землі в Україні. Ми не пропустимо жодної...
10 жовтня 2019
Бюджет України на 2020 рік для агросектору — чотири сюрпризи
Бюджет України на 2020 рік парламент почав розглядати у профільних комітетах. Перше читання проекту бюджету може відбутися наступного тижня, після...