Українські товари отримали власний бренд
Українські товари отримали власний бренд

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Офіс з просування експорту презентували Експортний бренд України, за допомогою якого українські товари і послуги будуть просуватися на міжнародних ринках. Про це попвідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, на неякісний товар можна буде поскаржитися за допомогою мобільного додатку.

«Експортний бренд України допоможе покупцям у всьому світі краще дізнаватися українську продукцію. Це зможе об'єднати різні за асортиментом і типу товари і послуги під єдиною концепцією і стилістикою, що створить додаткову візуальну зв'язок між різними галузями і секторами», — зазначив під час презентації перший віце -прем'єр, міністр економіки України Степан Кубів.

Слоганом експортного бренду стала фраза Trade with Ukraine, яка буде трансформуватися в залежності від галузі (Create with Ukraine, Innovate with Ukraine і т. Д.).

«Кожна країна веде експортну комунікацію зі світом, маючи кілька цільових аудиторій: інвестори, баєри, ритейл, виробники, споживачі, уряди інших країн. Експортний бренд є стрижнем комунікації, який потужно, системно і послідовно почне комунікувати експортні можливості України. Чекати і відмовлятися від публічної комунікації на міжнародних ринках наша країна просто не може собі дозволити», — пояснює Мар'яна Каганяк , керівник Офісу з просування експорту, радник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

За її словами, державна підтримка експортного бренду дозволить виробникам значно знизить витрати на просування і рекламу і спростить процес виходу на нові ринки..

Зокрема, експортний бренд буде використовуватися: як єдине візуальне брендування українських експортерів на міжнародних Експо і галузевих виставках, що забезпечить впізнаваність експортного бренду в світі;
в маркетингових і рекламних, що підвищить поінформованість міжнародних споживачів про основні характеристики українських товарів;
для систематичного інформування про можливості та конкурентні переваги експортно орієнтованих галузей України, що підвищить попит на товари з високою доданою вартістю.

Витрати на створення бренду склали близько €50 тис., які були профінансовані ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business.

Вперше широкому загалу експортний бренд буде представлений на найбільшій у світі виставці China International Import EXPO 2018 у листопаді. Україна на ній представлятимуть компанії з таких галузей, як харчова промисловість, галузь інформаційно-комунікаційних технологій, креативна галузь, машинобудування, аерокосмічна і авіаційна галузі та сектор туризму.

Зазначається, що на сьогоднішній день експортери забезпечують 47,9% ВВП і валютних надходжень України. За 6 місяців 2018 року український експорт зріс на $2,8 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Як відзначають в Офісі з просування експорту, сильний бренд країни походження, так званий експортний бренд, повинен допомогти експортерам суттєво збільшити обсяги продажів, так як він буде представляти Україну як вигідного торгового партнера, котрий продає якісну, автентичну, інноваційну та креативну продукцію.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

23 квітня 2019
Українських експортерів закликають працювати під єдиним експортним брендом
Українським експортерам варто об’єднуватися та представляти Україну на міжнародних подіях під єдиним експортним брендом. Це не тільки формує...

Вибір редакції

25 липня 2022
Розблокування морських портів України для вивезення зерна – це пермога чи зрада?
Заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов розповів деталі угоди про експорт зерна, підписаної...
24 липня 2022
Зернове перемир’я: наслідки та основні питання до підписаного договору у Стамбулі
Угоду про розблокування українських портів для експорту зерна підписали в Стамбулі представники Туреччини, ООН та України. Аналогічне візування...
1 липня 2022
Ринок землі – перший рік роботи: ціна землі, купівля продаж, області лідери
З моменту запуску ринку землі в Україні середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 33 105 грн. За цей період було...