Темою «молочної реформи» спекулюватимуть на президентських виборах-2019
Темою «молочної реформи» спекулюватимуть на президентських виборах-2019

Питаннями реформування молочної галузі політики можуть маніпулювати на найближчих виборах. Про це у статті «Селянські» молоко і м’ясо до стандартів не дотягують, але без них — ніяк» пише AgroPolit.com, цитуючи директора агенції Infagro Василя Вінтоняка.

Нещодавно оприлюднено рейтинги політиків до чергових президентських виборів. За останній рік політичні сили витратили півмільярда гривень на свою рекламу. AgroPolit.com нагадує, що за даними Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, в сільській місцевості поживає 30,1% населення України.

Значна частина селян, котрі здають молоко, — пенсіонери, тобто, найбільш дисциплінований електорат. Недарма ж деякі відомі політики, «розмахуючи вилами», вимагають переглянути Договір про асоціацію з ЄС в частині заборони «домашнього молока», — зазначає Василь Вінтоняк.

Такої ж думки й голова Ради директорів Спілки молочних підприємств України, член наглядової ради Групи компаній «Терра Фуд» Вадим Чагаровський. В ексклюзивному коментарі  AgroPolit.com він зазначив, що ближче до наступних виборів, то більше цією проблемою «перейматимуться» різноманітні політики, прогнозуючи черговий виток популізму.

Це ще тільки початок року, а в другій половині 2018-го розпочнеться підготовка до виборів президента й парламенту, і ви почуєте вкотре від політиків, як вони турбуються про долю селян. Знову будуть вносити пропозиції в закон про молоко, знов будуть вимагати встановити мінімальні закупівельні ціни. Знову буде адміністративне втручання і регулювання цін на готову продукцію. «Турботи» буде багато. При цьому реальної допомоги немає. Ані тим же селянам, ані галузі», — зазначив експерт у коментарі AgroPolit.com.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Вибір редакції

9 квітня 2025
Артем Гудков: До серпня 2025 року хочемо запустити перший пілотний український агровиробничий кластер в Танзанії
Ринок Африки – стратегічна перспектива для українського агросектору та агрокомпаній, які хочуть масштабувати свій бізнес та посилитися...
20 червня 2025
Агросектор в очікуванні нового врожаю: що буде з експортом і цінами на зернові?
Що бдуе з цінами на зернові (пшениця, кукурудза, соя, ріпак, кукурудза) урожаю 2025 року? Розповів у блозі на AgroPolit.com співвласник,...
19 червня 2025
Експортна стратегія України 2030 року: як не втратити аграрні ринки?
Генрі КіссінджерХто контролює нафту, той контролює держави; хто контролює продовольство, той контролює людей! Уряд готує нову «Експортну...