Темою «молочної реформи» спекулюватимуть на президентських виборах-2019
Темою «молочної реформи» спекулюватимуть на президентських виборах-2019

Питаннями реформування молочної галузі політики можуть маніпулювати на найближчих виборах. Про це у статті «Селянські» молоко і м’ясо до стандартів не дотягують, але без них — ніяк» пише AgroPolit.com, цитуючи директора агенції Infagro Василя Вінтоняка.

Нещодавно оприлюднено рейтинги політиків до чергових президентських виборів. За останній рік політичні сили витратили півмільярда гривень на свою рекламу. AgroPolit.com нагадує, що за даними Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, в сільській місцевості поживає 30,1% населення України.

Значна частина селян, котрі здають молоко, — пенсіонери, тобто, найбільш дисциплінований електорат. Недарма ж деякі відомі політики, «розмахуючи вилами», вимагають переглянути Договір про асоціацію з ЄС в частині заборони «домашнього молока», — зазначає Василь Вінтоняк.

Такої ж думки й голова Ради директорів Спілки молочних підприємств України, член наглядової ради Групи компаній «Терра Фуд» Вадим Чагаровський. В ексклюзивному коментарі  AgroPolit.com він зазначив, що ближче до наступних виборів, то більше цією проблемою «перейматимуться» різноманітні політики, прогнозуючи черговий виток популізму.

Це ще тільки початок року, а в другій половині 2018-го розпочнеться підготовка до виборів президента й парламенту, і ви почуєте вкотре від політиків, як вони турбуються про долю селян. Знову будуть вносити пропозиції в закон про молоко, знов будуть вимагати встановити мінімальні закупівельні ціни. Знову буде адміністративне втручання і регулювання цін на готову продукцію. «Турботи» буде багато. При цьому реальної допомоги немає. Ані тим же селянам, ані галузі», — зазначив експерт у коментарі AgroPolit.com.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

22 травня 2023
Земля України попри війну – надійний інвестиційний ресурс
Сільськогосподарська земля України залишається надійним інвестиційним об'єкт. Аналіз ринку землі читайте на AgroPolit.com у блозі голови асоціації...
18 травня 2023
Зернова угода і стратегія розвитку повоєнного аграрного потенціалу України
Зернова угода продовжена ще на два місяці. Тож зерновий коридор Чорним морем діятиме до 18 липня 2023 року. Світ продовжить отримувати українську...
17 квітня 2023
Зерновий фронт ЄС: чому Польща, Угорщина, Словаччина блокують аграрний експорт з України?
Був один, а стало два «фронти» для України. Перший – військова агресія росії. Другий (економічний) відкрився наприкінці минулого...