У квітні Україна здійснить Торговельну місію до Південно-Африканської Республіки для відкриття нових ринків.
У квітні Україна здійснить Торговельну місію до Південно-Африканської Республіки для відкриття нових ринків.

13-18 квітня 2021 року Україна здійснить Торговельна місію до Південно-Африканської Республіки (ПАР). Місія  відкриває великі можливості для налагодження зовнішньої торгівлі та потенційної співпраці на одному з найбільш перспективних ринків Африки. Про це повідомляється в анонсі Місії на сайті Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA).

В Асоціації відзначають, що ПАР вважається «африканським хабом». Це створює додаткові можливості для розширення географії експорту і на інші африканські держави – Намібію, Ботсвану, Зімбабве та Мозамбік. Крім того, будуть корисними для майбутньої співпраці вже напрацьовані зв’язки UBTA у Танзанії та Кенії.

Асоціація наголошує, що останні 10 років фактично не було стабільної комунікації та співпраці між урядами України та ПАР. Це призвело до суттєвих експортних втрат, нереалізованого та згаяного потенціалу торгівлі на африканських ринках.

Станом на сьогодні ПАР та ще 7 країн Африки перегнали Україну за темпами економічного зростання, в Африку зараз активно інвестують Китай, США та Росія. Місія та наступні спільні кроки Мінекономіки України і UBTA повинні зупинити падіння товарообігу між нашими країнами та сприяти його значному збільшенню. Вказується, що з 2013 р. товарообіг України з ПАР впав з $ 220 млн до $ 100 млн на рік.

Голова правління UBTA Дмитро Лось розповів, що з боку ПАР попередню участь у торговельній місії підтвердили представники приватного та державного секторів економіки, важкої індустрії, продовольчих та непродовольчих торговельних мереж, а також імпортери і місцеві дистриб’ютори.

Південно-Африканську Республіку також називають Швейцарією Африканського континенту, вона є логістичними воротами в інші країни Африки. У ПАР потужний флот, власне кораблебудування, два величезних порти. Тут є 5 атомних електростанцій, розвивається видобуток нафти та газу, є потужні торговельні мережі. Завдяки напрацьованим UBTA контактам представників ділового осередку ПАР та за допомогою локальних торгово-промислових палат, для учасників торговельної місії будуть організовані зустрічі не лише з представниками південно-африканського бізнес-середовища, але і з потенційними партнерами з країн-сусідок ПАР, – зазначив Дмитро Лось.

Торговельна місія до ПАР відбудеться 13-18 квітня 2021 року в межах реалізації стратегії розширення географії експорту та просування української продукції закордоном. Місія організовується Мінекономіки України спільно з Посольствами України у ПАР та ПАР в Україні, Держпродспоживслужбою, за підтримки UBTA.

Головуючий з боку України – Торговий представник України Т. Качка, за участі Голови ДПСС В. В. Магалецької. Зустрічі відбудуться у столиці ПАР Преторії, Йоханнесбургу та одному з найбільших міст і портів країни Дурбані. До участі у Місії запрошуються представники українського АПК, машинобудування, металургії, харчової промисловості, фармацевтичного сектору, інших галузей.

UBTA — єдина асоціація експортоорієнтованого українського бізнесу із безпосередньою присутністю в Європі. Спілка, яка представляє інтереси своїх членів у провідних інституціях, установах та організаціях Європи, США, Канади, країн Африки, Латинської Америки та Близького Сходу, а також України та транслює консолідовану позицію різних секторів української економіки в Україні, а також на європейському та інших ключових ринках.

Нагадаємо, що «Аграрний фонд» домовляється про постачання борошна у країни Африки та Близького Сходу.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

8 квітня 2021
Україна і Азербайджан переходять на нові правила торгівлі
З 13 квітня 2021 року діятимуть нові правила експорту та імпорту між Україною та Азербайджаном, коли втратить чинність Угода про співробітництво в...
13 жовтня 2020
Український спиртзавод можуть купити інвестори з Африки, – ФДМУ
Потенційні інвестори — представники великого бізнесу Південно-Африканської Республіки, які увійшли до списку найбагатших людей...
30 листопада 2019
Африканці зацікавилися агросектором Рівненщини
Представники африканської країни Нігерія відвідують регіони України з метою пошуку партнерів у сфері сільського господарства, харчової та переробної...

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...