Для фермерів стартував набір на курс з управління зембанком Земельні Котики
Для фермерів стартував набір на курс з управління зембанком Земельні Котики

Напередодні офіційного запуску ринку землі в Україні в липні 2021 роки аграрії почали зміцнювати кордони своїх зембанків, переглядати свою земельну тактику і стратегію. Головною силою кожного аграрного підприємства в цьому процесі буде його командир і команда професіоналів в управлінні земельним банком. Для посилення знань землевпорядників та керівників кожного фермерського господарства був розроблений перший повний онлайн курс з управління земельним банком «Земельні Котики». 

Новий освітній майданчик «Культиварій» вже розпочав набір «курсантів». Старт навчань 15 жовтня.

Курс стане в пригоді:

 • фермерам — як досвідченим, так і новачкам;
 • керівникам землевпорядних відділів підприємств, які прагнуть підготувати «аграрний спецназ» до запуску ринку землі в Україні;
 • інвесторам, які прийшли в агро з суміжних або сторонніх сфер і відчувають дефіцит знань на земельному фронті.

Читати курс будуть досвідчені ветерани ринку, які пройшли безліч боїв з пай-хантерами і голими руками вміють вирішити суперечку за землю.

 • Володимир Нагорний — керівник відділу земельної політики і майнових відносин МХП, 370 тис. га в управлінні. Має чорний пояс з управління земельним банком та інтеграції нових активів в бізнес.
 • Ігор Білоус — керуючий партнер інвестиційної компанії Altius, екс-голова Фонду держмайна України, екс-голова Державної податкової служби України. Він поділиться із фермерами досвідом підготовки агропідприємств до продажу та власне процедури продажу, а також пояснить, як ефективно взаємодіяти із серйозним інвестором.
 • Анатолій Косован — керуючий партнер юридичної фірми Kosovan Legal Group. Юридичний радник курсу, знає 1001 спосіб, як фермеру впоратись з «шахматкою» і вберегтись від рейдерства.
 • Ігор Слободянюк — керуючий партнер компанії My Partners Group. «Збирав» землі для найбільших фермерів та агрохолдингів. Він зможе підказати, як правильно підготуватись до купівлі-продажу господарства, як розширити свій зембанк та ефективно ним управляти.
 • Андрій Дем'янович — засновник сервісу для фермерів з автоматизованого моніторингу земельного банку Feodal.Online. Розвідник профільних реєстрів, знає в обличчя близько 11 млн га сільськогосподарських земель.
 • Артем Беленков — директор і засновник компанії SmartFarming. Фахівець з розумного управління земельним банком і підвищення ефективності агротехнологій.
 • Дарина Козоріз — фермерка, екскерівниця відділу корпоративної і соціальної відповідальності холдингу Grano Group і також раніше «головна гуска» проєкту «Сільський Ревізор». Справжній миротворець і гуру спілкування з пайовиками.
 • Роман Граб — керівник проекту Vkursi Agro. Провідник в сфері децентралізації. Добре знає, чим живуть і чого хочуть від фермерів ОТГ.

Курс складається із 21 анімованої відеолекції (тривалістю 30 хвилин кожна) і  19 структурованих презентацій, у яких будуть розкриті такі стратегічні теми:

 • Все, що потрібно знати про оцінку земельного банку.
 • Аудит і автоматизація управління зембанком.
 • Якою має бути земельна служба.
 • Ефективна стратегія в роботі з землевласниками.
 • Нюанси оренди землі.
 • Методи розширення зембанку через тісну співпрацю з ОТГ.
 • Відкриття ринку землі: до чого потрібно бути готовим.
 • Правильна тактика протистояння рейдерам.
 • Секретною зброєю курсу є сповідь справжнього рейдера.

Серед знань, які отримають слухачі курсу «Земельних Котиків»: здатність бачити цінність активу в пачці договорів на столі, з зав'язаними очима розкладати на складові свій і сусідський зембанки, грамотно прораховувати ризики, вести системну роботу з пайовиками і складати непробивні договори оренди, а також навички щодо аналізу та моніторингу роботи конкурентів.

Навчання спецзагону Земельні Котики стартувало, але мобілізація триває. Перший спецзагін Земельні Котики вже навчається, але «призов» подовжено.

15 жовтня стартувало навчання «спецзагону» аграріїв у рамках першого повного онлайн курсу з управління земельним банком «Земельні Котики». Для них відкритий доступ до навчальних матеріалів. Набір курсантів на курс триває. Реєстрація доступна за посиланням.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

19 листопада 2021
Аграрії отримали шанс збільшити та покращити врожай кукурудзи
Для аграріїв стартує новий навчальний курс освітньої платформи Культиварій «Цариця Полів». Це профільний широкомасштабний курс, що...
18 червня 2021
Курси Земельних котиків дозволяють заощадити на консультаціях щодо ринку землі, — аграрії
Виконуючи завдання конкурсу «Земельні Котики», курсанти на практиці вирішували ті проблеми, з якими зустрічаються десятки, а то й сотні...
30 квітня 2021
В Україні стартує новий відеокурс до відкриття ринку землі «Володар Земель»
Автори Земельних Котиків презентують новий навчальний курс про ринок землі «Володар Земель», який вже до 1 липня складатиметься із 16...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...