«Ми просимо неупередженого правосуддя замість несправедливості» - звернення Бахматюка до генпрокурора
«Ми просимо неупередженого правосуддя замість несправедливості» - звернення Бахматюка до генпрокурора

Олег Бахматюк, власник одного з найбільших українських агрохолдингів «Укрлендфармінг», звернувся до Генерального прокурора України Ірини Венедіктової з проханням втрутитись і зупинити неправомірний тиск НАБУ на компанію. Відповідне звернення було опубліковане на сайті групи компаній «Укрлендфармінг».

В ньому Олег Бахматюк нагадує про важливість компанії, що створює 27 тисяч робочих місць, продукує 1% ВВП України і за 3 роки сплатила 7,7 млрд грн податків, для економіки країни, особливо в умовах економічної кризи, і просить втрутитись у питання неправомірного переслідування компанії з боку НАБУ. Про це повідомляють Українські новини.

«Ні для кого не секрет, що у нас є конфлікт з керівником НАБУ Артемом Ситником, який через власні амбіції з бажання особистої помсти фактично знищує мою компанію», — пише Бахматюк. — Цими справами тероризується компанія всупереч здоровому глузду, всупереч логіці  — адже я єдиний з власників ліквідованих банків запропонував виплату заборгованості державі з застосуванням механізму реструктуризації. Виплату, яка є набагато більшою від сум, до яких апелюють у незаконно порушених справах».

Власник «Укрлендфармінг» заявляє, що директор НАБУ, що має прямий конфлікт інтересів у порушених справах, займається елементарною помстою і намагається знищити компанію, задіявши 30% персоналу НАБУ, паралізувавши через власні інтереси роботу важливого антикорупційного органу.

І це відбувається замість розслідування реальної корупції, адже жодних успіхів у цьому українське суспільство від них так і не побачило», — зазначає Олег Бахматюк.

Бізнесмен зазначає, що компанія не просить ніяких преференцій,  а звертається за справедливістю, неупередженим правосуддям і захистом державних інтересів.

«Сценарії ліквідації таких компаній, як показує практика Фонду гарантування вкладів, зазвичай приносить до бюджету близько 1 % від вартості активів — а це приблизно в 30 разів менше від того, що я, як власник компанії, пропоную державі», — заявив Олег Бахматюк.

Нагадаємо, що проти власника агрохолдинга «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка, одного з найбільших агровиробників України, який створює близько 1% ВВП, НАБУ відкрили провадження, в рамках яких без санкції суду розпочало допити 10 тисяч працівників підприємств. Також відбувається тиск на два найбільших в Євразії птахокомплекси, які працюють з 2013 року. Раніше в інтерв’ю Олег Бахматюк заявляв, що відкрита проти нього справа – це особиста помста.

Раніше Олег Бахматюк і колектив компанії звернулися до президента Володимира Зеленського з приводу утисків з боку керівництва НАБУ. 

Також близько 3 тис. працівників групи компаній «Укрлендфармінгу» та арохолдингу «Авангард» зібралися під стінами Верховної Ради. Вони вимагали від уряду та президента припинити тиск на компанію з боку силових структур та зберегти їхні робочі місця.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

29 травня 2020
Олег Бахматюк про заочний арешт: Артем Ситник особисто їздив до ВАКС і, де-факто, втручався в процес
Засновник агрохолдингу Ukrlandfarming Олег Бахматюк називає незаконним і упередженим рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду...
2 травня 2020
ВАКС підтвердив незаконність дій НАБУ, пропозиція про 8 млрд грн компенсації державі залишається в силі, – Бахматюк
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) 15 квітня відмовив Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) в обранні для бізнесмена, ексвласника VAB...
30 квітня 2020
Олег Бахманюк розповів деталі продовження свого конфлікту з Андрієм Богданом
Фейкову справу проти власника Ukrlandfarming Олега Бахматюка намагаються ще продовжити, але це – агонія. Про це в інтерв’ю...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...