Три підприємства Групи МХП отримали європейські сертифікати відповідності стандартам ISCC EU
Три підприємства Групи МХП отримали європейські сертифікати відповідності стандартам ISCC EU

Три підприємства Групи МХП підтвердили відповідність європейським екологічним стандартам ISCC EU. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нагадаємо, що підприємства холдингу МХП у ТОП-200 найбільших платників податків України.

Відповідні сертифікати в липні 2019 року видано підприємствам «MHP trading FZE», ТОВ «ЛК Юкрейн Груп» і ТОВ «Катеринопільський елеватор».

Зараз вже недостатньо, щоб елеватори і рослинницькі підприємства МХП відповідали вимогам законодавства України та кращих світових практик. Тепер за допомогою зовнішньої сертифікації та незалежних аудиторів ми також повинні упевнитися в тому, що наші постачальники ріпаку та кукурудзи, а також елеватори, які надають послуги для Групи МХП та її незалежних партнерів, теж відповідають вимогам українського законодавства та стандартів ISCC», – розповів про сертифікацію і її метою головний еколог МХП Олександр Семенець.

Стандарт ISCC EU (International Sustainability and Carbon Certification) – програма добровільної сертифікації виробників і постачальників, яка створена на основі Європейської директиви з поновлюваних джерел енергії (RED) і охоплює найширший спектр виробничо-агрономічних, управлінських, логістичних, екологічних і соціальних аспектів виробництва біомаси. Сертифікати стандарту ISCC EU визнають всі країни світу.

Під час аудиту на відповідність вимогам стандарту ISCC EU аудитори міжнародної компанії «Bureau Veritas» оцінюють весь виробничо-логістичний цикл з точки зору належного зберігання та внесення добрив постачальниками сировини, дбайливого використання і захисту земельних і водних ресурсів, контролю і оцінки викидів парникових газів, що утворюються як в процесі вирощування зернових і олійних культур, так і в процесі їхньої переробки і транспортування. Крім цього, аудитори органу сертифікації за стандартом ISCC EU оцінюють прозорість закупівлі руху товарів і послуг ланцюжка від виробника до споживача, дотримання національних і міжнародних стандартів охорони довколишнього середовища, охорони праці, корпоративної соціальної відповідальності.

МХП в майбутньому має намір сертифікувати свої підприємства за стандартом ISCC EU, а також провести в межах сертифікації необхідні виїзні аудити незалежних постачальників ріпаку, кукурудзи та підприємств, що надають послуги зі зберігання для Групи.

Завдання команди МХП складається в проведенні виїзного аудиту 100% постачальників ріпаку та кукурудзи, які будуть експортовані — це дуже важливий критерій для підтвердження екологічності і важлива складова високої якості харчових продуктів, які МХП виробляє на всіх своїх українських і зарубіжних майданчиках і поставляє на ринки понад 80 країн світу. В рамках сертифікації ми готові надавати методологічну підтримку нашим незалежним постачальникам, що матиме благотворний вплив на модернізацію їхніх технологій, процесів і процедур. Така сертифікація на відповідність європейським стандартам стане каталізатором позитивних змін наших партнерів і постачальників, відкриє для них нові бізнес-можливості завдяки відповідності європейським стандартам», — пояснив головний еколог МХП Олександр Семенець.

«Бюро Верітас» (Bureau Veritas) — французька інспекційної-сертифікаційна компанія, заснована в 1828 році, займає лідируючі позиції в світі за обсягами прибутку від надання сертифікаційних послуг. Міжнародна мережа офісів в 140 країнах світу і близько 59 тисяч її співробітників і аудиторів у всьому світі надають послуги по сертифікації, промисловому аудиту, технічній інспекції та верифікації, технічному нагляду, контролю відповідності стандартам в сфері якості, екології, безпеки і охорони праці.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

1 серпня 2019
Умови для запровадження в Україні добровільної сертифікації харчової продукції, – Лапа
Для того, щоби запровадити в Україні дієву систему добровільної сертифікації сільськогосподарської продукції та харчових продуктів, необхідно як...
18 липня 2019
Зеленський нічого не знайде у МХП — Рада аграріїв
Перевіряти агрохолдинг Миронівський хлібопродукт на предмет законності отримання дотацій — справа безперспективна. Про це заявив заступник...
17 липня 2019
МХП визнано найкращим українським роботодавцем у номінації «Інновації»
11 липня 2019 року вже всьоме відбувся HR Wisdom Summit 2019. Учасниками престижного форуму стали найкращі HR-директори компаній-лідерів,...

Вибір редакції

19 вересня 2022
Агросектор і війна: що підготував уряд і парламент аграріям?
Агросектор вистояв в умовах військової агресії росії. АПК поступово оговтується і вчиться жити по-новому. Як допомагає та які кроки планує вжити...
21 вересня 2022
Держпідтримка агросектору у 2023 році
Наступного року аграріям доведеться покласти зуби на полиці, міцно стиснути зуби і затягнути паски під горло – грошей на підтримку агросектору...
17 серпня 2022
Акциз на пальне зросте: що буде з цінами на бензин і дизель?
Парламент пропонує поновити акциз на пальне у сумі 100 євро за 1000 літрів. Законопроект із цією нормою (№7668 «Про внесення змін до розділу ХХ...