МХП визнано найкращим українським роботодавцем у номінації «Інновації»
МХП визнано найкращим українським роботодавцем у номінації «Інновації»

11 липня 2019 року вже всьоме відбувся HR Wisdom Summit 2019. Учасниками престижного форуму стали найкращі HR-директори компаній-лідерів, топ-менеджери та HR-фахівці, котрі представляють різні сфери українського бізнесу. Агроіндустріальний холдинг МХП увійшов до «ТОП-10 найкращих українських роботодавців», а також отримав спеціальну відзнаку — «HR-лідер в інноваціях». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що масштабний проект, орієнтований на розвиток співробітників холдингу, увійшов до рейтингу «ТОП-10 кращих навчальних програм», а директора департаменту управління персоналом та комунікацій Ксенію Прожогіну за результатами рейтингу визнано одним із найкращих HR-керівників країни.

HR Wisdom Summit 2019 — традиційне місце зустрічі носіїв передових ідей з управління людським капіталом найінноваційніших компаній України. Цього року ключовими темами для обговорення стали «3D»: діджиталізація, дерегуляція, диверсифікація, а також новітні рішення та виклики, що з’являються з поглибленням проникнення цифрових технологій у бізнес-процеси.

У межах саміту МХП представив проект з акселерації стартапів MHP accelerator, зосередившись на тому, як робота з інноваціями змінює корпоративну культуру компанії, як вона впливає на сприйняття трансформацій та впровадження інноваційних проектів всередині. В рамках проекту холдинг активно співпрацює з українськими підприємцями-новаторами, допомагаючи реалізовувати найкращі та найперспективніші бізнес-ідеї та рішення. Менторами проекту є співробітники МХП — топ-менеджери, експерти з різних напрямів бізнесу холдингу.

Катерина Корченко, керівник відділу внутрішніх та зовнішніх комунікацій МХП

Інновації та свіжий погляд ззовні стали справжніми драйверами холдингу, а інструменти та підходи, які ми використовували під час пошуку та акселерації рішень стартапів, виявились надзвичайно корисними для розвитку корпоративної культури самого МХП: формат хакатонів тепер активно використовується для внутрішніх заходів, учасниками яких є фахівці компанії. Серед наших співробітників розвивається культура менторства для передачі досвіду зовнішнім та внутрішнім аудиторіям, ідеї співробітників стають технологічними ноу-хау та бізнес-рішеннями для холдингу. Все це розвиває дух підприємництва в МХП, показує кожній людині її безмежні можливості зі здійснення change management як для діяльності компанії, так і для особистого професійного зростання», — розповіла під час презентації проекту акселерації стартапів на HR Wisdom Summit 2019 Катерина Корченко, керівник відділу внутрішніх та зовнішніх комунікацій МХП.

Декілька років поспіль підприємства МХП входять до переліку найбільших платників податків України, агрохолдинг — серед найбільших платників податків у вітчизняній аграрній галузі. 30 великих підприємств холдингу в 14 регіонах країни роблять великий внесок в економічний розвиток та процвітання громад, інвестиційні проекти МХП у галузі корпоративної соціальної відповідальності за підсумками 2018 року перевищили 200 млн грн. Щорічне зростання податкових виплат МХП — найкраще свідчення прозорих чесних відносин холдингу з працівниками та партнерами. Наразі підприємства холдингу об’єднують понад 28 000 працівників, що дозволяє МХП стабільно утримувати лідерські позиції серед найбільших роботодавців України.

Спікери МХП познайомили учасників саміту з сучасними трендами модернізації HR-функції та новими вимогами до HR-професіоналів. Юлія Логвиненко, керівник регіональної служби управління персоналом МХП, під час HR Wisdom Summit 2019 поділилася власним досвідом на панельній дискусії «HR 4.0: від партнерства до лідерства», де обговорювалась поява нових функцій в обов'язках HRD та входження стратегії до його компетенції, а також — як інновації трансформують підходи до управління людьми.

Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП, за результатами рейтингу отримала титул одного з провідних HR-керівників країни. Методологія рейтингу передбачає комбіновану оцінку досягнень HR-керівників на основі онлайн-голосування на сайті рейтингу на delo.ua, яке тривало місяць, у поєднанні з професійними оцінками експертів, результатами анкетування колег-професіоналів у галузі управління людським капіталом, експертів з управління репутацією та брендами.

Як розказала Прожогіна, HR-процеси в МХП постійно зазнають інноваційних трансформацій під впливом нових технологічних та професійних викликів.

Екосистема проектів, створена в МХП для професійного розвитку та кар’єрного зростання співробітників холдингу, отримала високе визнання колег та увійшла до рейтингу «ТОП-10 кращих навчальних програм».

«Центр оцінки та розвитку» відкриває співробітникам нові унікальні можливості для професійного та особистісного зростання. Центр працює у трьох ключових напрямках. «Менеджерська програма» надає співробітникам унікальну можливість навчатися за технологіями провідної світової бізнес-школи INSEAD, яка входить до ТОП-3 світового рейтингу кращих бізнес-шкіл, і на базі знань викладачів міжнародного рівня. Її випускники мають змогу в майбутньому обіймати керівні посади у структурах холдингу. Програма E-learning — система дистанційного онлайн-навчання з постійно оновлюваною базою унікальних матеріалів: електронні книги, онлайн-курси, відео, статті, яка доступна без обмежень кожному співробітникові МХП. Її використання можливе без прив’язки до місця чи часу — база знань доступна 24Х7. Програма Hard Skills — внутрішня система професійної сертифікації, що сприяє розвитку професійних навичок співробітників холдингу.

Отримані на HR Wisdom Summit 2019 нагороди — професійне визнання сміливих інноваційних HR-проектів МХП у галузі ефективного стратегічного управління людським капіталом, які впроваджені командою експертів холдингу і дають помітний позитивний ефект у сталому розвитку бізнесу, розвитку сучасної, орієнтованої на інновації корпоративної культури МХП.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

8 березня 2020
Україна – на 4-му місці у світовому рейтингу ефективності агровиробництва
Україна є четвертою у світі по ефективності агровиробництва, якщо не враховувати  країни, де сільське господарство субсидується. Про це в ефірі...
31 липня 2019
МХП продає Снятинську птахофабрику
Агроіндустріальний комплекс «Миронівський хлібопродукт» (МХП) продає Снятинську птахофабрику. Про це повідомила прес-служба МХП. ...
30 липня 2019
Опубліковано нову політику землекористування МХП
Агроіндустріальних холдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) затвердив політику землекористування в компанії. Про це повідомляє...

Вибір редакції

19 вересня 2022
Агросектор і війна: що підготував уряд і парламент аграріям?
Агросектор вистояв в умовах військової агресії росії. АПК поступово оговтується і вчиться жити по-новому. Як допомагає та які кроки планує вжити...
21 вересня 2022
Держпідтримка агросектору у 2023 році
Наступного року аграріям доведеться покласти зуби на полиці, міцно стиснути зуби і затягнути паски під горло – грошей на підтримку агросектору...
17 серпня 2022
Акциз на пальне зросте: що буде з цінами на бензин і дизель?
Парламент пропонує поновити акциз на пальне у сумі 100 євро за 1000 літрів. Законопроект із цією нормою (№7668 «Про внесення змін до розділу ХХ...