Аграрна партія іде на парламентські вибори 2019 року
Аграрна партія іде на парламентські вибори 2019 року

Аграрна партія України офіційно заявила про участь у виборах до Верховної Ради України, які відбудуться у жовтні 2019 року. Таке рішення було прийняте під час XIХ чергового З’їзду Аграрної партії, який відбувся сьогодні у Києві у приміщенні НСК «Олімпійський», повідомляє сайт партії.

Нагадаємо, що Аграрна партія ризикує не потрапити до наступного парламенту. Про перебіг скандалу всередині АПУ читайте у матеріалі. «Бунт в Аграрній партії – в чому причини?» 

Голова Аграрної партії України Юрій Крутько наголосив, що місія Аграрної партії у Верховній раді – це зміна всієї системи державного управління, розбудова країни за європейським принципом «знизу догори» та завершення процесу децентралізації.

Нашою головною стратегічною метою є участь і перемога у парламентських виборах. Ми повинні прийти до Верховної Ради з пакетом готових законопроектів, які покращать життя громадян. На сьогоднішній день кропітка робота з підготовки законодавчих документів є рівноцінним завданням для партії, не менш важливим, ніж, власне, перемога на виборах до парламенту", – наголосив Юрій Крутько.

Протягом останніх трьох виборчих кампаній до об’єднаних територіальних громад Аграрна партія впевнено посідає третє місце за кількістю отриманих депутатських мандатів.

Україна взяла невідворотний курс на Євросоюз, а отже й будувати країну, політичну систему і систему державного управління ми маємо за європейським принципом. Наша партія в цьому напрямку має найбільше шансів, адже побудована знизу догори, на відміну від інших політичних сил. Аграрна партія сьогодні – це 5 тисяч самодостатніх депутатів, які є лідерами у своїх середовищах, та майже 80 тисяч партійців по всій Україні", – зазначив заступник голови Аграрної партії Іван Чайківський, виступаючи перед присутніми.

Аграрна партія є активним прихильником парламентської форми правління і не підтримуватиме жодного кандидата на цих президентських виборах. Політсила свідомо не висувала кандидата на посаду глави держави, аби не уподібнюватися іншим партіям, які виставляють технічних кандидатів і грають в інтересах олігархів.

Заступник голови партії Олег Корбан наголосив, що український дуалізм влади не дозволяє рухатися країні далі: «Поки буде існувати розтяжка, що за виконання бюджету країни відповідає прем’єр, а голів обладміністрацій, через кого цей бюджет виконується на місцях, призначає Президент, все керівництво силових структур України, які повинні контролювати реалізацію діючої Конституції і законів України, призначає Президент, у нас в країні буде існувати хаос і безвідповідальність у всіх гілках влади».

Члени Аграрної партії України озвучили головну вимогу до державної влади сьогодні: «Показати справжню шану європейським цінностям – провести президентські вибори чесно та без порушень, забезпечити кожному громадянину вільне волевиявлення».

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

2 липня 2019
Парламентські вибори-2019: аналіз аграрної частини політичних програм 22 партій
AgroPolit.com проаналізував програми політичних партій, котрі обиратимуться до Верховної Ради IX скликання на дострокових парламентських...
19 червня 2019
Аграрна партія не проходить до парламенту — свіжий рейтинг
«Аграрна партія» наразі не проходить до парламенту, оскільки не долає 5-відсотковий бар'єр. Про це свідчать...
5 червня 2019
9,3% українців за жодних обставин не проголосували б за Аграрну партію — рейтинг
На майбутніх виборах до Верховної Ради 9,3% українців за жодних обставин не проголосували б за «Аграрну партію». Про це свідчать дані...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...