З’явився ювілейний  інфографічний довідник «Агробізнес України2017/18»
З’явився ювілейний інфографічний довідник «Агробізнес України2017/18»

П'ятий випуск щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України 2017/18» за останній МР вже готовий, повідомляє АgroРolit.com.  

Нагадаємо, що проектом Державного бюджету на 2019 рік передбачено здійснити видатки на агропромислову галузь в обсязі 15,7 млрд грн, що на 605,4 млн грн більше ніж у 2018 році. 

В цьому році довідник збільшився в обсязі і складається з 55 інфографік про підсумки роботи українського агросектору за 2017/18 МР. Слайди розділені на тематичні розділи:

агробізнес за 2017/18 МР;
рослинництво;
тваринництво;
переробна промисловість;
компанії та послуги.

Вже 10 років ми фокусуємося на підтримці агробізнесу. Експертиза Креді Агріколь Банку — це те, чим ми вважаємо за необхідне ділитися з клієнтами і партнерами. Для нас дуже важливо драйвити ринок, обмінюватися досвідом і допомагати бізнесу досягати великих результатів, виходити на нові ринки. Ми віримо, щякісна аналітика, а саме таким є інфографічний довідник «Агробізнес України», слугує джерелом необхідної інформації. Тому ми підтримуємо розробку видання і виступаємо партнером проекту кілька років поспіль, — коментує Лариса Бондарєва, член Правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ і агрі-агро Credit Agricole Bank.

Цього року були додані інфографіки, присвячені інвестиціям в агросектор, кредитуванню, зрошенню і впливу клімату на агросектор, птахівництву, виробництву комбікормів, хлібобулочних виробів. А також доповнена інформація з виробництва плодів і ягід, добрив і ЗЗР, насіння і сільгосптехніки.       

Саме напередодні запуску один фінансовий директор запитав мене: «Коли там ваш Cash Flow Агробізнесу виходить?». Погодьтеся, це питання дуже точно підкреслює суть цього інфографічного довідника. Тому ми з партнерами впевнені, що з ювілейним довідником кожен аграрій для себе побачить інформацію для прийняття управлінських рішень, як зі стратегічних, так і з тактичних завдань. Інструмент доступний, бажаємо вам його правильно освоїти, — поділилася історією CEO Latifundist Media Тетяна Приходько.

Нагадаємо, що довідник був випущений за підтримки Credit Agricole Bank, Baker Tilly в Україні, юридичної компанії AEQUO.

Щоб мати успіх у своїй справі, необхідно досконально знати його сильні і слабкі сторони. Саме з цією метою щороку створюється інфографічний довідник «Агробізнес України» — дати потужний інструмент для аналітики та стратегічного планувння кожному українському аграрію. За цифрами та графіками ховається найважливіша інформація: наскільки важливий агросектор для України і які проблеми в ньому існують. А будь-яка проблема — це перспектива, адже саме їх рішення і є рушійна сила будь-якого бізнесу, — керуючий партнер Baker Tilly Олександр Почкун.

Роботу зі створення інфографічного довідника провели фахівці Агро Медіа Холдингу Latifundist Media і контент-маркетингового агентства Top Lead.

Єдиний шлях стати розумнішими — грати з більш сильним противником. Цей афоризм вірний і для бізнесу, в тому числі аграрного. Упевнений, що розвиток експорту, вихід на нові ринки, в тому числі країн ЄС, Азії, Африки, сприятиме неухильному вдосконаленню українських аграрних компаній, розвитку інновацій, підвищенню ефективності виробництва та якості продукції, — керуючий партнер AEQUO Денис Лисенко.

Також він додав, що інфографічний довідник «Агробізнес України» — це козир в руках аграрія, який серйозно думає про стратегічний розвиток свого бізнесу і завоювання нових ринків.·          

Про що новий довідник? Він про експансію, яку починає український агробізнес на глобальному ринку продовольства. Так, Україна давно є великим гравцем в торгівлі сільськогосподарською сировиною. Але новий довідник показує, що ми вже на низькому старті і готові підкорювати ринки продукції переробки. Наприклад, на додачу до традиційного лідерства у виробництві і експорті соняшникової олії наша країна стала другим в Європі експортером вершкового масла. Найцікавіша цифра, на яку слід звернути увагу в цьому довіднику, це не обсяги експорту зерна, а розміри капітальних інвестицій в сільському господарстві, — CEO Top Lead Станіслав Шум.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

11 березня 2020
Вийшов Земельний довідник України — інфографічний навігатор по ринку землі
Підготували «Земельний довідник України» — це детальна база даних про земельний фонд нашої країни та зручний гід по земельній...
19 вересня 2019
Вийшов 6-й випуск довідника «Агробізнес України»
Вийшов 6-те видання щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України» за 2018/19 МР. Це – точна аналітика,...
28 серпня 2018
Названо частку агробізнесу, яка працює в «тіні», – НБУ
Близько 20-30% бізнесу в АПК в України працює в «тіні», і це не може не впливати на готівковий ринок. Про це заявив заступник глави...

Вибір редакції

17 серпня 2022
Акциз на пальне зросте: що буде з цінами на бензин і дизель?
Парламент пропонує поновити акциз на пальне у сумі 100 євро за 1000 літрів. Законопроект із цією нормою (№7668 «Про внесення змін до розділу ХХ...
25 липня 2022
Розблокування морських портів України для вивезення зерна – це пермога чи зрада?
Заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов розповів деталі угоди про експорт зерна, підписаної...
24 липня 2022
Зернове перемир’я: наслідки та основні питання до підписаного договору у Стамбулі
Угоду про розблокування українських портів для експорту зерна підписали в Стамбулі представники Туреччини, ООН та України. Аналогічне візування...