Олег Корбан спростував своє звільнення з лав Аграрної партії
Олег Корбан

За словами голови Київської обласної організації Аграрної партії України Олега Корбана, його звільнення з посади – фейкове, адже жодного письмового чи будь-якого іншого повідомлення він не отримував, а рішення Політичної ради партії, на якому його мали зняти з посади, цілком може виявитися нелегітимним.

Нагадаємо, 13 вересня під Києвом відбулася Політична рада Аграрної партії, де розглядалися питання щодо припинення повноважень і розпуску 15 регіональних партійних організацій та їхніх очільників, які висловили недовіру чинному голові АПУ Віталієві Скоцику.

Хронологію конфлікту в АПУ можна відслідковувати за посиланням: Бунт в Аграрній партії – в чому причини?

Спочатку рада політсил мала проходити у головному офісі партії, який розташований у Києві по вул. Васильківській 37, але невдовзі перед початком місце зустрічі було перенесене до Вишгородського району Київської області. Про ці зміни повідомили далеко не всім членам АПУ, які мали бути присутніми на зустрічі.

Як стверджує член президії політради АПУ Михайло Поживанов, на Політраді під Вишгородом не було кворуму, а це означає, що будь-які рішення ради втрачають легітимність.

Його думку поділяє голова Київської обласної організації АПУ Олег Корбан.

Десь у лісі проводилося якесь зібрання. Комусь у голову прийшла думка озвучити й підхопити (інформацію, – ред.), без документів, без будь-яких підтверджень, замовлену кампанію. Замовлену безпосередньо Віталієм Скоциком і Віктором Слаутою», – прокоментував для АgroPolit ситуацію Олег Корбан.

За словами голови Київської облорганізації АПУ, є просто інформація на слуху (без відповідних змін у документах), а є факти. Корбан повідомив, що станом на 14 вересня він і досі обіймає посаду голови Київської обласної організації АПУ. Ця інформація є у відкритому доступі в документації Мін’юсту. Він особисто сьогодні її перевіряв.

На запитання AgroPolit про причини масованої атаки на представників регіональних представництв АПУ, Олег Корбан відповів наступне: «Слаута – гроші Ставицького – Скоцик».

За словами Олега Корбана, голова АПУ Віталій Скоцик та колишній віце-прем'єр часів Януковича Віктор Слаута працюють сьогодні в парі. Точніше, Віктор Слаута – офіційний радник Скоцика.

Вони працюють сьогодні в парі. Ми зараз розгрібаємося в цьому всьому і в нас є деякі результати про їхню діяльність та інформація, чому проти нас така активність. Ми про це писатимемо у наших власних матеріалах. Зараз можна прослідкувати ланцюг Слаута – гроші Ставицького – Скоцик. Будемо розбиратися з питаннями про «руку Кремля». Швидше за все, це закид у наш бік, а по суті, мабуть, на злодієві й шапка горить», – прокоментував для Аgropolit ситуацію Олег Корбан.

Водночас, на сайті Київської обласної організації АПУ (від 14 вересня) з'явилася заява, у якій вказано, що рішення Політради партії вони не визнають.

Відповідально заявляємо. Це зібрання проведено у спосіб, який не відповідає Статуту партії. Дві третини членів Поличної ради партії не взяли участь у цьому засіданні, оскільки не були поінформовані про час і місце його проведення. Яким чином там могли бути прийняті будь-які рішення – це має стати предметом розгляду правохоронних органів», – йдеться у повідомленні.

Також у тексті заяви присутнє повідомлення для голови АПУ Віталія Скоцика:

Пане Віталію! Своїми діями ви продемонстрували, що є людиною, яку не можна допускати до процесів державного управління за жодних обставин. Ваша продажність і куце мислення породжують хаос навколо вас. Ми не визнаємо правомірність дій голови АПУ та зібрання заколотників 13 вересня 2018 року, назване "Політрадою" і наполягаємо, що рішення, які приймаються у партії, мають відповідати Закону та Статуту партії.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

17 вересня 2018
Олег Корбан: Аграрну партію хочуть перетворити на нову Партію регіонів
Аграрна партія України (АПУ) тріщить по швах. «Лісове зібрання» політради 13-го вересня тільки посилило розлом в середині політсили....

Вибір редакції

22 січня 2021
Держпродспоживслужба на шпагаті: чи забере міністр економіки Ігор Петрашко її у аграрного міністра Романа Лещенко?
Контроль над Держпродспоживслужбою (ДПСУ) та всією ветеринарно-санітарною вертикаллю стали каменем спотикання між міністром розвитку економіки,...
19 січня 2021
План Маршала для АПК — сюжет «Чародіїв» Стругацьких у 2021: реформа Мінагрополітки, ринок землі, стратегія розвитку та міжнародні союзники
План Маршала для АПК і його складові (економічна ситуація в країні, дефіцит бюджету, погашення звонішніх боргів, реформа Мінагрополітки, план дій...
15 січня 2021
Аграрний експорт України — 2018-2020 роки: сировина, харчова продукція, зерно, рослинництво, молочка, тваринництво
Аграрний експорт України за 9 місяців 2020 року у грошовому вимірі зменшується у порівняні з 2019 роком, але його частка у загальній експортній...