Спільними зусиллями ми змусили рейдерів відступити від компанії «Еконія»
Спільними зусиллями ми змусили рейдерів відступити від компанії «Еконія»

Антирейдерська комісія Міністерства юстиції України задовольнила скаргу компанії «Еконія» та скасувала неправомірні реєстраційні дії, які призвели до втрати підприємством нерухомого майна. Про це повідомило Міністерство юстиції України на своєму сайті.

Нагадаємо, що підприємство-виробник питної води та дитячого харчування – компанія «Еконія» – зазнало рейдерського захвату 19 липня 2018 року, а ЄБА попросила Мін'юст розібратися в ситуації зі спробою рейдерського захоплення заводу «Еконія».
 

На захист компанії виступила Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників та громадський діяч.

Вона звернулася до відповідних органів – Міністерства юстиції України, в офіс Бізнес-омбудсмена як представника Євросоюзу з захисту прав бізнесу та інші організації, до Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Івановича  Кубіва, який є головою Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, із вимогою терміново вжити заходів з метою відновлення прав на незаконно захоплене майно компанії «Еконія», скасувати неправомірні реєстраційні дії з майном, а також виїхала на місце події, до Золотоноші, аби втрутитися в ситуацію особисто.

Самими представниками компанії «Еконія» була також адресована скарга до Антирейдерської комісії Мінюсту. 

Як результат спільних дій усіх захисників компанії проти рейдерського свавілля, 9 серпня 2018 року Мінюст розглянув скаргу «Еконії» та скасував усі реєстраційні дії, які призвели до втрати підприємством нерухомого майна.

Під час самого розгляду скарги аргументи та докази представників підприємства «Еконія» були більш переконливими, аніж осіб, які спробували захопити майно підприємства. Вже на сьогодні за результатами розгляду скарги внесені усі відповідні реєстраційні зміни щодо майна на користь підприємства «Еконія» в Держреєстрі нерухомого майна. Найближчими днями підприємство отримає примірник наказу Мінюсту, яким задоволена їхня скарга.

Ті, хто стояв за цим рейдерським захопленням, намагалися вийти зі мною на зв’язок через моїх знайомих, друзів, партнерів. Звичайно, я не стала з ними спілкуватися. Натомість, я зверталася до відповідних органів, аби захистити чесних виробників. І спільними зусиллями нам вдалося змусити рейдерів відступити. Я вдячна усім, хто не залишився байдужим до цього кричущого випадку і захистив чесних виробників. Особливу подяку хочу висловити Офісу Бізнес-омбудсмена, який контролював розгляд скарги, що була адресована до Мінюсту, представники якого особисто були присутні на розгляді скарги на засіданні Антирейдерської комісії Мін'юсту, та завдяки якому було забезпечено її більш об’єктивний та справедливий розгляд, - сказала голова АТУ Ірина Паламар.

Воа запевнила, що надалі активно захищатиме підприємців від рейдерства.

Я вже виступала з даного питання на засіданні в Національній Інвестиційній Раді, і мене підтримують багато міжнародних діячів, зокрема, члени Американсько-Української Ділової Ради. Необхідно якомога швидше прийняти законопроект  №8121 від 22.03.2018 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству», завдяки якому, дуже сподіваюся, ситуація зміниться на краще, - зазначила вона.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

14 серпня 2018
Мін’юст повернув «Еконії» право на майно
Сьогодні заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова відвідала завод з виробництва питної води і дитячого харчування...
10 серпня 2018
Мін'юст задовільнив скаргу «Еконії» щодо рейдерства
Антирейдерська комісія Мін’юсту задовольнила скаргу компанії Еконія та скасувала неправомірні реєстраційні дії, які призвели до...
1 серпня 2018
ЄБА просить Мін'юст розібратися в ситуації зі спробою рейдерського захоплення заводу "Еконія"
Європейська бізнес асоціація (ЄБА) звернулася до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з...

Вибір редакції

21 січня 2022
Продовольча безпека України, або гасіння пожежі без жодної стратегії
Зростання цін на енергоносії, добрива, продукти харчування та інше вкотре змушує замислитися про готовність України до нагальних викликів та...
18 січня 2022
Микола Сольський: У 2022 році ціна землі може збільшитися на 10-15%
Аграрний комітет цього року зосередиться на трьох речах – розпорядження державними землями на балансі держпідприємств у постійному...