Політичні перспективи аграрного екс-міністра Олексія Павленка очевидні — політолог
Політолог Вадим Карасьов

Міністри-технократи попереднього уряду можуть розглядатися як стратегічний кадровий резерв держави і ключових міжнародних донорів. Про це повідомляє політолог Вадим Карасьов.

«Партійний Кабмін Гройсмана — досить нестійкий і схильний до серйозних політичних ризиків. Технократи рівня Наталії Яресько, Олексія Павленка і Андрія Пивоварського в певний момент можуть стати стабілізуючим фактором для збалансування політичної системи управління держави», — каже він.

«Перспективи екс-міністра аграрної політики Олексія Павленка я бачу в декількох вимірах. Павленко, враховуючи масштабність розпочатих ним секторальних ініціатив, може розглядатися як топ-менеджер ряду ключових інфраструктурних проектів під егідою Світового банку або інших міжнародних донорів. Крім того, Павленко може бути задіяний Президентом як антикризовий менеджер на регіональному рівні», — розповідає Карасьов.

Нагадаємо, 15 квітня в Мінагрополітики перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів представив нового керівника відомства — Тараса Кутового. Це була максимально толерантна і демократична передача повноважень від екс-міністра Олексія Павленка новопризначеному Тарас Кутовий.

«Усі реформи, розпочаті командою Олексія Павленка, повинні бути продовжені Міністерство агрополітики і продовольства України на чолі з новим міністром», — зазначив Степан Кубів.

 У свою чергу міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовойотметіл позитивні зрушення в аграрному секторі: «Ніхто не може спростувати факт, що концептуальні зміни були зроблені. Робота, яка була проведена — для всіх істотно відчутна, і ми продовжимо ті починання, які були розроблені і активно зараз реалізуються».

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

22 квітня 2016
Напрацювання реформ мають продовжуватись — Павленко
"Без перебільшень можу сказати, що нам вдалося закласти міцний фундамент у реформаторських процесах в Україні. Дуже важливо зберегти той темп і...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...