Розкрито структуру українського агроекспорту до Японії
Розкрито структуру українського агроекспорту до Японії

Продажі української агропродукції до Японії виросли до $80 млн. Про це повідомляє Hubs.

Наразі вже шість українських компаній регулярно постачають свою продукцію на ринок Японії, розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Нещодавно вона озвучила найбільш перспективні агронапрями для розвитку

За її словами, в рамках проекту з налагодження експорту в Японію було проведено аналіз ринку харчових продуктів Країною Ранкового Сонця і визначені найбільш привабливі сектори для експорту української харчової продукції на японський ринок. Восени відбувся перший трейд-тур українських виробників до Японії, в рамках якого вони могли налагодити контакти з представниками торговельних мереж цієї країни. Планується проведення регулярних трейд-турів українських підприємців в Японію і в наступному році.

Заступник голови міністерства додала, що ключовою подією для українських експортерів, які бажають вийти на ринок Японії, буде участь у найбільшій в Азії виставці продуктів харчування Foodex Japan, котравідбудеться в Токіо з 6 по 9 березня 2018 року. Низка українських виробників вже підтвердили свої плани щодо участі у виставці за підтримки консалтингово-дослідницької компанії Consulting integrated. Міністерство аграрної політики та продовольства України супроводжуватиме участь українського бізнесу в цьому заході інформаційно, розповіла вона.

За даними міністерства, за 11 місяців 2017 року аграрний і харчовий експорт в Японію склав $80,231 млн. Ключові товари експорту: тютюн і вироби з нього — $ 58,9 млн, зернові злаки — $18,9 млн, молоко згущене — $0,9 млн, продукти переробки овочів і плодів — $0,5 млн та інші. Імпорт склав — $2,9 млн, ключові товари: ефірна олія — $1,7 млн, різні інші харчові товари — $0,6 млн та інші.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

22 травня 2023
Земля України попри війну – надійний інвестиційний ресурс
Сільськогосподарська земля України залишається надійним інвестиційним об'єкт. Аналіз ринку землі читайте на AgroPolit.com у блозі голови асоціації...
18 травня 2023
Зернова угода і стратегія розвитку повоєнного аграрного потенціалу України
Зернова угода продовжена ще на два місяці. Тож зерновий коридор Чорним морем діятиме до 18 липня 2023 року. Світ продовжить отримувати українську...
17 квітня 2023
Зерновий фронт ЄС: чому Польща, Угорщина, Словаччина блокують аграрний експорт з України?
Був один, а стало два «фронти» для України. Перший – військова агресія росії. Другий (економічний) відкрився наприкінці минулого...