Фермер у 74 роки керує двома господарствами й не збирається на пенсію
Читайте другий випуск проекту «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» на Kurkul.ком

У рамках другого сезону спільного проекту Kurkul.com та ПУМБ «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» ми знайомимо вас з історією фермера з Тернопільщини Володимира Коваля.

Разом із дружиною Надією і синами Олегом та Ігорем свого часу Володимир Коваль створив два господарства — СФНВГ «Коваль» та «Ковалівське нове». Родина розпочинала свій аграрний шлях із 50 га у чистому полі. Зараз уже мають 5 тис. га та вирощують озиму та яру пшеницю, ячмінь, ріпак, соняшник, кукурудзу, сою, горох, цукровий буряк та картоплю. Окрім цього, мають і солідну свиноферму на 5 тис. голів свиней.

Про плюси родинного бізнесу говорять в один голос: «Головне, що є на кого покластися».

Про те, як у свої 74 роки аграрій продовжує працювати на землі й бути авторитетним керівником для всього колективу, та чому вважає, що більше людина працює, то більше вона живе — читайте прямо зараз.

А щоб ближче познайомитися з фермерами, які вже десятки років вірно віддані сільському господарству, пропонуємо переглянути відео про родину Ковалів.

Нагадаємо, у першій історії нового сезону проекту «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» ми розповідали вам про Володимира Павлика, голову ПСП «Павлик».

Проект «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» створений спільно з «Першим українським міжнародним банком» (ПУМБ) та показує ізсередини життя дрібних і середніх фермерів, які працюють на полях уже багато років.

Більше історій шукайте тут

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

9 жовтня 2017
Відеоновини. Випуск 09.10.2017
У цьому випуску Ви побачите: 1. За 5 років в Україні виросте півмільйона фермерів?2. Половина хлібного ринку працює у...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...