Фермерів не торкнеться націоналізація активів українських підприємств у ДНР
Фермерів не торкнеться націоналізація активів українських підприємств у ДНР

Фермер із Мар’їнки Віталій Пожидаєв переконаний, що «націоналізація» активів українських підприємств на території так званої ДНР — це лише намагання представників «влади» окупованих територій утвердитися в очах проросійських жителів. Про це чоловік заявив у ексклюзивному коментарі Kurkul.com.

Мешканці непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей все частіше проявляють «українську свідомість», тому націоналізація — це лише один із способів повернення свого авторитету представникам ЛНР/ДНР, переконаний фермер.

«Це ніяк не вплине на український аграрний ринок, до того ж вони не можуть це зробити. Що значить «націоналізувати»? Це піар-акція і більше нічого. Там різко скорочується частина людей, які підтримують Росію, але критична маса їх все одно існує. От для них вони і заявляють про це», — говорить аграрій.

Віталій Пожидаєв розповідає, що до всіх підприємств, які підлягають націоналізації, мають відношення люди з Росії.

Як ви собі взагалі це уявляєте? Йшла війна. Всі представники малого і середнього бізнесу, хто хоч якимось чином підтримував Україну — у них все відібрали, розікрали, спалили і т.д. Ні в кого нічого не залишилося. А тут раптом виходить так, що ці підприємства працюють як треба, ніхто їх не чіпає, вони отримують зарплату і саме в гривні. Хто туди привозить готівку?», — коментує Віталій Пожидаєв.

До слова, анонімне джерело серед фермерів, що мають господарства на непідконтрольній території Донецької області, повідомило, що дрібні підприємства поки що не чіпають.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...