В морській галузі розпочато реформу
В морській галузі розпочато реформу

Міністерство інфраструктури України розпочало реформу морської галузі. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

На його думку, ключовим у цьому процесі є реформа ДП "АМПУ".

"Незважаючи на неодноразові спроби Уряду та Міністерства інфраструктури України нормалізувати діяльність АМПУ, це державне підприємство залишається зразком неефективності, корупції та зловживань. Виникає багато запитань і з приводу керованості АМПУ. Крім того, такого спротиву з боку керівництва підприємства на будь-які пропозиції міністерства щодо впорядкування його роботи не було, мабуть, ніде. Всі наші рішення блокуються або ігноруються. Тому ми змінюємо керівництво АМПУ, що стане першим кроком у масштабній реформі морської галузі", - наголосив Омелян.

За його словами, відповідні зміни були анонсовані ще на початку грудня 2016 року.

Це спонукало керівництво, яке ми наразі змінюємо, виписати собі премії за грудень у розмірі від 700 тис гривень до 1,5 млн грн на особу. І це тільки офіційні премії. Можна тільки уявити масштаби зловживань на державному підприємстві", - підкреслив міністр інфраструктури.

Міністерство призначило в.о. голови ДП "АМПУ" Сергія Гронського, Вже цього тижня буде призначено нового в.о. керівника АМПУ - Райвіса Вецкаганса".

Повноцінна реформа передбачає створення Морської адміністрації, яка візьме на себе всі завдання АМПУ. Також буде проведено суттєву оптимізацію структури та персоналу підприємства. Отже, питання номер один - зміна керівництва, реформа і паралельно з цим - корпоратизація, як цього вимагає українське законодавство", - наголосив міністр інфраструктури України.

mtu.gov.ua

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

10 квітня 2018
За перші три місяці року у морських портах України перевалили 32,8 млн тонн вантажів — АМПУ
Морські порти України з січня по березень 2018 року перевалили 32,8 млн тонн вантажів, що на 1,1% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...