Аграрії не хочуть бачити колишнього нашоукраїнця Романа Безсмертного в лавах Аграрної партії?
Аграрії не хочуть бачити колишнього нашоукраїнця Романа Безсмертного в лавах Аграрної партії?

Члени Аграрної партії незадоволені роботою керівника Центрального апарату Аграрної партії України, члена президії Романа Безсмертного і хочуть його звільнення. Про це повідомляє AgroPolit.com  в матеріалі з  посиланням на своє джерело в середині АПУ.

За словами співрозмовника видання, на останньому зібранні голів обласних парторганізацій (відбулося у минулу п’ятницю) частина з них звернулася до голови АПУ Віталія Скоцика з проханням звільнити Романа Безсмертного. Підстава – начебто саме Безсмертний ініціював звільнення з посади голови Миколаївської парторганізації Євгена Березовського за те, що останній критикував дії керівництва АПУ. Крім того, наче б то на зібранні звучали й вимоги змінити Статут АПУ, аби унеможливити звільнення невгодних керівництву лідерів обласних парторганізацій без рішення з’їзду партії, а також – визначити у цьому документі чіткі підстави для звільнення керівників обласних парторганізацій та голови АПУ.

AgroPolit.com звернувся у прес-службу лідера Аграрної партії Віталія Скоцика за коментарями. Втім нам відмовили, пославшись на те, що в даному випадку – це внутрішні справи партії і вони не підлягають розголошенню.

До наших рук ще потрапив лист-звернення на ім’я Романа Безмертного (який наче б то поширювався серед членів усіх обласних парторганізацій) з вимогою, щоб він подав у відставку і не розколював партію з середини. AgroPolit.com додає його копію нижче. Як випливає з листа, частина аграріїв в лавах АПУ невдоволена діями Безсмертного і хочуть його звільнення. «Висловлюємо свій рішучий протест щодо узурпаторських дій керівника Центрального апарату партії та очікуємо на позицію лідера Віталія Скоцика. Час вимагає від нас рішучих кроків щодо захисту інтересів аграріїв та селян від зазіхань політичних банкротів», – сказано там.

AgroPolit.com зв’язався по телефону з Романом Безсмертним, аби він з’ясувати чи правда це.

Щодо причетності до звільнення Березовського Роман Березсмертний відповів так: «Я не був на цьому зібранні (коли Президія прийняла це рішення. – Авт.). Не знаю про що там говорили. Мене ніхто не інформував. Я не збираю чуток… Я керівник апарату, виконавець рішень відповідних органів…», – пояснив він і підкреслив, що як керівник апарату, не визначає позицію Президії чи керівництва партії. В той же час Безсмертний ухилився від відповіді чи він особисто прихильник звільнення Березовського чи противник.

Щодо листа Роман Безсмертний повідомив, що нічого не отримував. «Я нічого не отримував. Я не знаю ні про який лист. Якщо його зареєструють, я на нього відреагую. Я не бачу перед собою документа мені обговорювати нічого…», – пояснив він. На прохання надіслати цей лист йому на електронну скриньку він відмовив, пославшись на певну партійну процедуру. Прокоментувати лист у телефонному режимі він також відмовився: «Я тільки взявся спілкуватися з вами, бо ви жінка. Те, що ви робите – розсаджуєте чорнуху всяку, яка не відповідає дійсності… Я коментувати нічого цього не буду…», – підсумував Роман Безсмертний.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter та підписуйтесь на канал в Telegram. Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

24 січня 2017
Пріоритетом МЕРТу до 2020 року буде розвиток конкуренції малого і середнього бізнесу
Уряд планує розвивати конкуренцію малого і середнього бізнесу, створювати умови для технологічного прориву і економічної незалежності. Про це...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...