Всередині Аграрної партії назріває бунт проти Романа Безсмертного?
Всередині Аграрної партії назріває бунт проти Романа Безсмертного?

Члени Аграрної партії незадоволені роботою керівника Центрального апарату Аграрної партії України, члена президії Романа Безсмертного і хочуть його звільнення. Про це AgroPolit.com повідомило джерело всередині АПУ.

За словами співрозмовника, на останньому зібранні голів обласних парторганізацій (відбулося у минулу п’ятницю) частина з них звернулася до голови АПУ Віталія Скоцика з проханням звільнити Романа Безсмертного. Підстава – начебто саме Безсмертний ініціював звільнення з посади голови Миколаївської парторганізації Євгена Березовського за те, що останній критикував дії керівництва АПУ. Крім того, начебто на зібранні звучали й вимоги змінити Статут АПУ, аби унеможливити звільнення невгодних керівництву лідерів обласних парторганізацій без рішення з’їзду партії, а також – визначити у цьому документі чіткі підстави для звільнення керівників обласних парторганізацій та голови АПУ.

AgroPolit.com звернувся у прес-службу лідера Аграрної партії Віталія Скоцика за коментарями. Втім, нам відмовили, зіславшись на те, що в даному випадку – це внутрішні справи партії і вони не підлягають розголошенню.

До наших рук потрапив також лист-звернення на ім’я Романа Безмертного (який начебто поширювався серед членів усіх обласних парторганізацій) з вимогою, щоб він подав у відставку і не розколював партію зсередини AgroPolit.com додає його копію нижче.

На початку цього року ми з подивом та сподіванням дізналися, що Ви очолили Центральний апарат Аграрної партії. Очікували, що досвідчений управлінець, який не має жодного відношення до аграріїв, вдало доповнить нашу команду і виведе на нові політичні горизонти. Проте, практично з перших днів особливістю Вашого управління стали закулісні інтриги та чвари. Кадрові рішення керівництва партії приймаються без врахування думки аграріїв, а на важливих посадах з’являється дедалі більше милих Вам «любих друзів», – сказано у листі.

В документі також йдеться про те, що раніше Безсмертний мав відношення до ряду політичних проектів: «Романе Петровичу, Ви змінили безліч політичних проектів. Після представництва Президента Леоніда Кучми у парламенті Ви "завалили" адміністративно-територіальну реформу та довели до повного банкрутства "Нашу Україну". Згодом працювали послом у Республіці Білорусь за часи правління Віктора Януковича. Також Ваші люди допомагали провалити вибори партії Наталії Королевської. Притому, за даними Єдиного реєстру громадських формувань, Ви досі залишаєтеся головою партії “Третя Українська Республіка».

Як випливає з листа, частина аграріїв в лавах АПУ невдоволена діями Безсмертного і хоче його звільнення.

Висловлюємо свій рішучий протест щодо узурпаторських дій керівника Центрального апарату партії та очікуємо на позицію лідера Віталія Скоцика. Час вимагає від нас рішучих кроків щодо захисту інтересів аграріїв та селян від зазіхань політичних банкротів», – сказано там.

AgroPolit.com зв’язався по телефону з Романом Безсмертним, аби з’ясувати чи правда це.

Щодо причетності до звільнення Березовського Роман Безсмертний відповів так:

Я не був на цьому зібранні (коли Президія прийняла це рішення. – Авт.). Не знаю, про що там говорили. Мене ніхто не інформував. Я не збираю чуток… Я керівник апарату, виконавець рішень відповідних органів…», – пояснив він і підкреслив, що, як керівник апарату, не визначає позицію Президії чи керівництва партії.

В той же час Безсмертний ухилився від відповіді  – чи він особисто прихильник звільнення Березовського, чи противник.

Щодо листа Роман Безсмертний повідомив, що нічого не отримував.

Я нічого не отримував. Я не знаю ні про який лист. Якщо його зареєструють, я на нього відреагую. Я не бачу перед собою документа, мені обговорювати нічого…», – пояснив він.

На прохання надіслати цей лист йому на електронну скриньку він відмовився, зіславшись на певну партійну процедуру. Прокоментувати лист у телефонному режимі він також відмовився: «Я тільки взявся спілкуватися з вами, бо ви жінка. Те, що ви робите – розсаджуєте чорнуху всяку, яка не відповідає дійсності… Я коментувати нічого цього не буду…», – підсумував Роман Безсмертний.

То де правда? Керівництво АПУ мовчить. Тримати інтригу політики вміють. AgroPolit.com слідкуватиме за ситуацією й далі.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter та підписуйтесь на канал в Telegram. Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!


Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

17 серпня 2016
Скоцик вважає держполітику щодо АПК стратегічною помилкою
Орієнтація аграрних підприємств України на виробництво переважно сировини і, як наслідок, присутність українських виробників в основному на...
11 серпня 2016
Скоцик хоче бути одноосібним лідером Аграрної партії
Аграрна партія сьогодні ― не зовсім той проект, який задумувався з початку. Про це в своєму інтерв’ю AgroPolit.com повідомив народний...
5 серпня 2016
Скоцик затягує подачу фінансової звітності Аграрної партії
Аграрна партія України не подала вчасно фінансову звітність про свою діяльність за I квартал 2016 року. Нагадаємо, що за вимогою Національного...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...