Бізнес в Україні зможе відправляти скарги на представників держави
Бізнес в Україні

Міністерство економіки оголосило про запуск платформи Пульс, яка дозволить підприємцям поскаржитися на державний орган та навіть на конкретного працівника органу влади, який перешкоджає роботі бізнесу. Про це повідомляє Економічна правда.

Наразі «Пульс» перебуває на етапі бета-тестування. На цьому етапі бізнес може оцінити роботу 22 державних органів, але з часом їхня кількість зростатиме.

На платформі бізнес зможе не лише скаржитися на роботу державних органів, але й давати позитивні відгуки. Це допоможе державі виявити позитивний досвід та, за потреби, масштабувати його на загальнодержавному рівні.

«Пульс» складатиметься з трьох елементів: дашборду, інформаційного вікна та особистого кабінету бізнесу.

Дашборд – це зведені дані про якість роботи тих чи інших держорганів та кількість скарг від бізнесу. Ці дані публічні та будуть динамічно оновлюватися. Тож підприємці зможуть ознайомитися з якістю роботи держоргану та дізнатися про потенційні проблеми ще до того, як звернуться до цього органу.

Інформаційне вікно – це інструмент, за допомогою якого бізнес зможе давати відгук про роботу державних органів або повідомити про проблему, яка могла виникнути.

Особистий кабінет дозволятиме підприємцям відстежувати, на якому етапі перебуває розгляд їхніх скарг. У кабінеті бізнес зможе отримати відповідь на свою скаргу від представників влади, а також оцінити весь процес опрацювання звернення.

Для того, аби написати відгук на роботу державного органу, необхідно авторизуватися у системі «Пульс» за допомогою електронного підпису.

Завдяки цьому інструменту можна буде побачити об’єктивну вимірювальну картину якості держпослуг і ефективніше та швидше реагувати на проблеми підприємців. Заявку візьмуть у роботу, щоб виправити проблему, а підприємець отримає відповідь щодо свого запиту в онлайн-кабінеті», – заявила міністр економіки Юлія Свириденко.

Як писав AgroPolit.com, в Україні колишній сокоморсовий завод хочуть продати за 166 тис грн. Також в Україні запустили єБронювання.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

9 вересня 2024
В Україні представники бізнесу підтримали економічне бронювання, але є нюанси
Спілка українських підприємців, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата та СЕО club підтримують запровадження механізму...
24 липня 2024
Представники бізнесу визначили оптимальну модель економічного бронювання
Європейська Бізнес Асоціація відпрацювала найбільш реальну модель економічного бронювання і звертається до депутатів з проханням врахувати позицію...
24 липня 2024
В Україні хочуть продовжити строк звільнення від земельного податку для певної категорії бізнесу – законопроєкт
До Верховної Ради внесли законопроєкт №11428, який передбачає продовження строку звільнення від земельного податку представників бізнесу, які...

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...