В Україні створили платформу з пошуку постачальників для гуманітарних потреб країни
В Україні створили платформу з пошуку постачальників для гуманітарних потреб країни

В Україні запустили платформу Prozorro+ з пошуку постачальників для гуманітарних потреб країни. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Платформа націлена на масовий пошук компаній, які можуть постачати найбільш необхідні товари у період воєнного стану. Головне завдання платформи Prozorro+ це згуртувати український бізнес навколо нагальних потреб української держави та системно задовольняти їх.

Платформа збирає запити державних та місцевих органів влади, військово-цивільних адміністрацій та гуманітарних штабів, а також шукає постачальників в Україні та за кордоном, які продають необхідні нашій державі товари.

Prozorro — це система, де вже 5 років взаємодіють десятки тисяч замовників і постачальників з усієї країни, і цю синергію дуже важливо зберегти. Але зараз на перший план виходить, з одного боку, спроможність держави швидко закривати нагальні потреби, а з іншого — можливість для бізнесу відновити свою роботу та підтримувати економіку. Платформа Prozorro+ допоможе поєднати ці дві мети», — зауважив генеральний директор ДП «‎Прозорро» Василь Задворний.

Наразі перелік категорій налічує понад 110 позицій (зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори тощо) та постійно оновлюється. Водночас платформа не займається пошуком постачальників товарів військового призначення — наприклад, касок або бронежилетів.

Prozorro+ працює як маркетплейс, де компанії, які готові постачати державі необхідні товари, публікують свої пропозиції, а державні та місцеві органи влади —  власні потреби. Також на платформі передбачається участь міжнародних донорів та громадських організацій, готових фінансувати потреби української держави. Також до Prozorro+ будуть долучатися іноземні компанії, які допоможуть забезпечувати потреби в товарах, які вже важко знайти в Україні.

Prozorro+ вже запрацювала в пілотному режимі для 15 замовників, зокрема — Міністерства аграрної політики, Міністерства соціальної політики, Штабу гуманітарної допомоги при Національному агентстві з питань запобігань корупції (фонд Штаб UA), Укрзалізниці та Львівської ОДА. Зараз для масштабування на всю країну платформа буде активно наповнюватися товарами від постачальників, тож Prozorro закликає бізнес активно подавати свої пропозиції.

Зареєструватися на платформі можна через один з електронних майданчиків, які на волонтерських засадах стали партнерами Prozorro+: E-Tender, Zakupki.Prom, SmartTender, Держзакупівлі.Онлайн або Тендер-Онлайн. Аби подати свою пропозицію/запит на потребу, після реєстрації потрібно зв'язатися з кол центром майданчика. Подача пропозицій для бізнесу і публікація потреб для замовників є безкоштовними.

Більше про платформу Prozorro+ читайте на сайті Prozorro.

Нагадаємо, в Україні сформували стратегічні запаси їжі на декілька років.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

19 квітня 2022
До Національної платформи продовольчої безпеки долучились 2,5 тис. учасників
Національна платформа продовольчої безпеки отримала нові можливості:  раніше на ній з’явилася можливість замовлення логістичних...
28 березня 2022
До Національної платформи продовольчої безпеки долучилися вже більше тисячі користувачів
На Національній платформі продовольчої безпеки за 10 днів зареєструвалися і почали працювати більше тисячі користувачів. На ній уже розміщено близько...
24 березня 2022
Рада прийняла закон продовольчу безпеку в умовах воєнного стану
Верховна Рада проголосувала за Закон України №7178 про забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану. Про це повідомляє АgroРolit.com. ...

Вибір редакції

10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних...
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде збережена. AgroPolit.com...
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани земельного...