Законопроект про захист рослин загрожує продовольчій безпеці України – Бізнес Варта
Законопроект про захист рослин загрожує продовольчій безпеці України – Бізнес Варта

Законопроект № 4600 – це загроза продовольчій безпеці, українському бізнесу та Євроінтеграції. Його слід зняти з розгляду у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба ГО БІЗНЕС ВАРТА.

«Угода про асоціацію з ЄС (Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони) не має бути підставою для прийняття в Україні такого законодавства, яке буде нести загрози українському бізнесу та породжувати додаткові корупційні ризики та регулятивні функції», – вважають в організації.

Через це Бізнес-Варта вимагає у народних депутатів аграрного комітету зняти з розгляду ПЗУ№ 4600 «Про захист рослин» та підготувати такий законопроект, який дійсно буде сприяти розвитку аграрного сектору в Україні, його безпеці, як і для виробника, так і для споживача.

ПЗУ №4600 «Про захист рослин» – це не про забезпечення продовольчої безпеки держави та її експортного потенціалу і не про інтеграцію у ЄС. Це додаткова регуляція бізнесу без відповідальності зі сторони чиновників. Також, це відсутність консолідації усіх діючих ЗУ, які містять необхідні і зрозумілі норми», – зазначається у зверненні.

Коротко з основних зауважень до ПЗУ№ 4600 «Про захист рослиyн:

1.    Закон України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» як складова частина законодавства про захист рослин – не згадується. Хоча ПЗУ №4600 передбачив консолідувати закони України «Про захист рослин», «Про карантин рослин» і частину Закону України «Про пестициди та агрохімікати». Відповідно, незрозумілим є те, чому інший та один з основних діючих законів, який чітко прописує важливі норми, – взагалі не згадується.

2.    Компетентному органу (а вважайте посадовій особі) надається право самостійно визначати «періодичність документальних перевірок» [цитата], «фізичних перевірок» [цитата]. Тобто, можемо вважати, що правила контролю за бізнесом встановлюватимуться одноосібно.

3.    Заходи державного контролю:

  • не відповідають чинному законодавствув т ч. ст. 6 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» , де чітко вказаний перелік підстав та прописаний механізм проведення позапланових перевірок.
  • у ПЗУ №4600 передбачається здійснення перевірок бізнесу без завчасного повідомлення оператора ринку та на підставі «будь-яка інформація» (цитата з тексту ПЗУ 4600),  яка вказує на невідповідність вимогам законодавства про захист рослин.

4.    Попри передачу значних та незрозумілих функцій по контролю за бізнесомледь не в одні руки, всі існуючи на теперішній час дозвільні документи залишаються такими, як і були. Пропозицій щось змінити чи замінити ПЗУ №4600 не надає.

5.    Відсутня норма ЄС про делегування повноважень компетентним органам.

6.    Відсутня норма про відповідальність посадових осіб. На відміну, від уже існуючого діючого ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Де Ст 9 «Відповідальність посадових осіб органу державного нагляду (контролю)» таку відповідальність встановлює.

7.    Разом з тим, встановлюється відповідальність для бізнесу.

8.    Відсутня згадка про необхідність заходів державного контролю, та їх чіткий перелік, які б мали підтвердити або спростувати підозру компетентного органу у випадку виявленого можливого порушення представником бізнесу.

9.    Залишено право компетентному органу в ручному режимі та, фактично, на власний розсуд при можливій необґрунтованій підозрі, блокувати господарську діяльність підприємства. 

Нагадаємо, що проєктом Закону передбачено консолідувати закони України «Про захист рослин», «Про карантин рослин» і частину Закону України «Про пестициди та агрохімікати», яка стосується обігу і застосування засобів захисту рослин, в єдиний закон; системне та комплексне вдосконалення законодавства України у сфері захисту рослин на основі вимог законодавства ЄС; реалізувати вимоги статті 64 Угоди про асоціацію в частині сфери захисту рослин, яка передбачає необхідність наближення законодавства України до законодавства ЄС.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

19 травня 2021
МЗС закликає український бізнес до участі в закупівлях Продовольчої програми ООН
Міністерство закордонних справ закликає представників вітчизняних компаній брати активнішу участь у публічних закупівлях Всесвітньої продовольчої...
27 квітня 2021
Озвучено основні зміни прийняття нового законопроекту «Про захист рослин» – деталі
Зареєстрований у парламенті законопроект № 4600 «Про захист рослин» запроваджує нову, європейську процедуру  системи контролю у...
25 січня 2021
Адміністративну відповідальність за порушення вимог законодавства України про захист рослин планують посилити
У Верховній Раді України зареєстрували проект Закону № 4602  «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні...

Вибір редакції

13 вересня 2021
Ринок землі: переукладання договорів оренди померлого пайовика, легалізація емфітевзису та спадкування понад 100 га в одні руки
Відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення поставило перед аграріями низку питань без чітких відповідей. Як діяти орендарю для...
8 вересня 2021
Зрошення та меліорацію в законі 5202-д  – що принесе ринку створення об’єднання водокористувачів  та стимулювання гідротехнічної меліорації земель
Депутати сьогодні втретє спробують проголосувати в першому читанні за законопроект «Про організації водокористувачів (ОВК) та стимулювання...
30 серпня 2021
Ринок землі — два місяці від старту: земельні операції, ціна, оренда, спадкування, переважне право, 100 га в одні руки, інвентаризація, кредитування
Аналіз ринку сільськогосподарських земель (операції з купівлі та продажу землі, ціна 1 га в регіонах, оренда), основні проблеми нотаріусів при...