Україна збільшить поставки агропродукції до Афганістану
Україна збільшить поставки агропродукції до Афганістану

Україна планує збільшити поставки агропродукції до Афганістану. Зокрема йдеться про фрукти, овочі, крупи та олію, м’ясо птиці, продукцію тваринного походження тощо. Про це інформує прес-служба Мінекономіки.

На засіданні українсько-афганської Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва сторони відзначили, що проведення таких заходів є одним із ключових елементів активізації двостороннього співробітництва у сферах, які становлять взаємний інтерес.

«Результатом роботи комісії стало визначення та обговорення нових проєктів на основі стратегічних інтересів обох країн, в тому числі у галузях машинобудування, літакобудування, розбудови транспортної інфраструктури тощо», — зауважили у міністерстві.

Крім того, делегації обговорили питання розширення торгівлі сільськогосподарською продукцією та забезпечення продовольчої безпеки Афганістану.

Україна, як надійний партнер, має можливість поставляти на афганський ринок таку продукцію, як фрукти, овочі, крупи та олію, м’ясо птиці, продукцію тваринного походження тощо», — підкреслила Світлана Панаіотіді, заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Разом з тим, важливим напрямком роботи комісії також стало питання розвитку та удосконалення договірно-правової бази в економічній сфері між державами.

Сторони також домовилися активізувати співробітництво на рівні ділових кіл обох країн у форматі проведення спільних бізнес-форумів, посилення їх участі у виставково-ярмаркових заходах, а також налагодження відносин у сфері обміну інформацією для пошуку взаємовигідних проєктів та пропозицій», — підсумували у Мінекономіки.

Нагадаємо, Україна нарощуватиме експорт зернових, продукції птахівництва та олії до Катару.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

12 березня 2021
Україна планує збільшити експорт насіння до ЄС, — Тарас Качка
Україна має намір збільшувати експорт насіння власного виробництва. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського...
9 березня 2021
Україна нарощуватиме експорт зернових, продукції птахівництва та олії до Катару
Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, та посол Держави Катар обговорили перспективи розвитку...
8 березня 2021
Україна планує збільшити експорт агропродукції до Таджикистану
Україна зацікавлена у посиленні двосторонніх торгово-економічних відносин та нарощуванні експортних поставок агропродукції на ринок Таджикистану. Про...

Вибір редакції

22 липня 2021
Закон №1601-ІХ про страхування сільськогосподарської продукції – вирішення проблеми фермерів чи чергова декларація намірів?
Президент Володимир Зеленський підписав закон 1601-ІХ (реєстраційний номер законопроєкту №5104) «Про внесення змін до Податкового кодексу...
30 червня 2021
Чи загрожує ринок землі створенням «феодальних князівств», або поля маркіза де Карабаса
Заступник голови «Центру розвитку земельних правовідносин в Україні» Анатолій Шумський розповів про те, чи загрожує ринок землі...
1 липня 2021
Ринок землі — правила продажу та купівлі сільськогосподарської землі в Україні
На старті обігу земель сільськогосподарського призначення AgroPolit.com підготував дайджест матеріалів, які стануть у нагоді всім учасникам...