МХП та Центр «Розвиток КСВ» запускають освітній проект про цілі сталого розвитку
МХП та Центр «Розвиток КСВ» запускають освітній проект про цілі сталого розвитку

Компанія МХП та Центр «Розвиток КСВ» запрошують школи трьох населених пунктів – Канева (Черкаська обл.), Миронівки (Київська обл.) та Ладижина (Вінницька обл.) – до реєстрації на участь у освітньому проєкті «Школа сталого розвитку МХП». Про це повідомляє пресслужба МХП.

Мета – інтеграція Цілей сталого розвитку ООН у процес навчання. Одним із завданням проєкту є формування сталого мислення та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед учнів та учениць 5-х класів.

«Для нас – це перша подібна практика, яку ми хочемо популяризувати та масштабувати разом з нашими партерами у регіонах присутності МХП.  Ми розуміємо, що цей проект надає можливість дітям розширити горизонти мислення, почати мислити критично, аналізувати інформацію та використовувати її, свої нові знання для того, щоб мати змогу змінити своє життя, своє майбутнє, мати позитивний вплив на своє оточення – сім’ю, громаду, і таким чином, мати можливість побудувати нову відповідальну комфортну для життя та розвитку країну. А для цього ми взяли за основу Глобальні Цілі ООН 2030 – саме такий підхід до розвитку країни та життя у цілому ми в МХП розділяємо. Ми- амбассадори Цілей ООН 2030, і хочемо, щоб нас стало більше. Тільки так ми змінимо країну на краще, тільки так ми зробимо так, щоб у країні залишалася молодь.  Змінюємось самі – змінюємо свят навколо нас», – поділились ідеологією проєкту в МХП.

Проєкт передбачає різноманітні активності для шкіл та вчительської спільноти, учнів/учениць 5-х класів та їх батьків впродовж 6 місяців, присвячених Цілям сталого розвитку. Передбачається проведення челенджів, вебінарів та лекцій запрошеними експертами та представниками МХП з наступних тем: дизайн-мислення, здорове харчування, збереження води, правила дорожнього руху та безпеки в Інтернеті, фінансова грамотність та турбота про довкілля. За результатами навчання будуть вручені заохочувальні призи. Кращий досвід у межах проєкту буде переведено в онлайн-курс для вчительської спільноти шкіл «Цілі сталого розвитку: як інтегрувати в навчання».

17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) мають свох показники для подолання бідності, нерівності та кліматичних змін. В Україні затверджено національні показники та закріплена інтеграція ЦСР у розробку всіх програмних документів. Ми розпочали зі шкільної освіти, тому Центр «Розвиток КСВ» та МХП запроваджують пілотний проєкт у трьох школах. Маю надію, що через рік практика буде розповсюджена на всі школи країни», – зазначає Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ».

Для участі у проєкті загальноосвітні навчальні заклади трьох населених пунктів мають зареєструватися за посиланням до 24 листопада 2020 року. На основі заповнених реєстрацій Організаторами буде проведено відбір трьох шкіл, результати якого буде оголошено 25 листопада. Основними критеріями для відбору шкіл є мотивація школи, команда проєкту та подальші плани. Початок проєкту – 30 листопада. Участь у проєкті безкоштовна.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

МХП є провідним виробником курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів («Наша Ряба»). Крім того, агрохолдинг реалізує низку КСВ-проєктів, починаючи зі сталого розвитку регіонів України, закінчуючи екологічними та соціальними проєктами. Усі КСВ ініціативи компанія здійснює разом з БФ «МХП – Громаді».  З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під стікером MHPC. 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

13 січня 2021
Юрій Косюк розповів про головний виклик для МХП у 2020 році
Незважаючи на виклики, МХП в 2020 р. взяв курс на трансформацію бізнесу в кулінарну компанію. Компанія запустила три нові формати: магазини...
9 грудня 2020
Агрохолдингу МХП поставили оцінку за екологічність – заява
Екологічна свідомість та лояльність МХП до свого клієнта виявляється у реалізації «зелених» проектів, дбайливого ставлення до ґрунтів та...
8 листопада 2020
МХП та «Диригенти змін»: про що говорили на першій онлайн-дискусії
МХП системно підтримує Форум «Диригенти змін», який проводить компанія Deloitte. Як і минулого року, цьогоріч МХП виступив...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...