МХП та «Диригенти змін»: про що говорили на першій онлайн-дискусії
МХП та «Диригенти змін»: про що говорили на першій онлайн-дискусії

МХП системно підтримує Форум «Диригенти змін», який проводить компанія Deloitte. Як і минулого року, цьогоріч МХП виступив трансформаційним партнером заходу.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, цього разу форум проходить в онлайн-режимі. Листопад оголошено місяцем рефлексії та пошуку нових ідей.

Микола Такзей, директор департаменту інновацій МХП, взяв участь у першій панельній дискусії на тему «Адаптивність&антикрихкість: сценарії розвитку для бізнесу і держави».

Крім нього, участь у дискусії взяли: Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора МВФ; Ігор Ліскі, голова ради директорів компанії «Ефективні інвестиції»; Наталія Ємченко, директор зі зв'язків з громадськістю та комунікацій СКМ.

Модератором виступив Андрій Длігач, генеральний директор Advanter Group.

Спікери обговорили виклики, які стоять перед світом сьогодні, і які можуть виникнути в майбутньому. Головний акцент дискусії – на тому, що допоможе державам і бізнесам встояти перед глобальною кризою, та де знайти нові ідеї для розвитку та зростання, попри тривалу невизначеність.

Я думаю, ключовий вибір – змінюватися і розвиватися або залишатися на місці. Аналоговий світ став крихкий, а цифровий – антикрихкий. І цифровізація бізнес-процесів сьогодні просто необхідна для нормального функціонування компаній. Зараз варто сприймати новий світ, як реальність і ставити собі запитання, що трапиться, якщо так буде завжди та знаходити нові можливості для руху вперед. Ми в МХП в рамках трансформації, в першу чергу намагаємося відчувати нашого клієнта й споживача і створюємо продукти та сервіси для рішення їхніх задач і зняття «головного болю»», — зазначив під час дискусії Микола Такзей.

Він порадив три наступні кроки, які може зробити середній бізнес, щоб вистояти в період невизначеності: прийняти реальність та поглянути на неї критично; вирішувати проблеми людей своїм продуктом та йти шляхом маленьких експериментів.

Він висловив переконання, що не кожен експеримент буде вдалим.

Можливо, 5 спроб з 10 будуть невдалими. Або ж навіть 9. Чи всі 10. І доведеться все починати спочатку. Але не спробувати – означає вже програти. If you’re going through hell, keep going», — додав Микола Такзей.

А вже 19 листопада можна буде прослухати онлайн-дискусію на тему «Стратегії людського капіталу – погляд у майбутнє», в якій візьме участь Андрій Булах, заступник Голови правління, директор з організаційної ефективності та управління персоналом МХП. Зареєструватися на безкоштовну онлайн-дискусію можна на сайті «Диригенти змін».

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

23 листопада 2020
МХП та Центр «Розвиток КСВ» запускають освітній проект про цілі сталого розвитку
Компанія МХП та Центр «Розвиток КСВ» запрошують школи трьох населених пунктів – Канева (Черкаська обл.), Миронівки (Київська обл.)...
31 жовтня 2020
Володимир Нагорний, керуючий земельним банком МХП у 370 тис.га, навчає керувати земельним банком
У нас в полі все гаразд, а у вас? Просто у нас на варті активів Володимир Нагорний — всевидяче око керуючого земельним банком МХП у 370...
27 жовтня 2020
Perutnina Ptuj, що з 2019 року входить до структури українського холдингу МХП, стала кращою у категорії великих компаній Словенії
Perutnina Ptuj, що з 2019 року входить до структури українського холдингу МХП, стала найкращою у категорії великих компаній Словенії. Про це...

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...