До КСУ внесено три подання народних депутатів щодо конституційності земельної реформи
До КСУ внесено три подання народних депутатів щодо конституційності земельної реформи

На розгляді в Конституційному суді України перебувають три подання народних депутатів, які стосуються оцінки конституційності проведення земельної реформи в Україні. Про це написала народний депутат України Ольга Совгиря в Telegram-каналі. 

За її словами, позиції законодавців зводяться до тези, згідно з якою вільний обіг саме земель сільськогосподарського призначення підриває засади суверенітету й незалежності України, а також, що проведення земельної реформи можливе лише у разі її схвалення на всеукраїнському референдумі.

Далі – без змін.

Що передбачає «земельна реформа»?

Закон України від 31.03.2020 552-IX передбачає зняття мораторію (заборони) на вільний обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні, що дозволить власникам таких земель розпоряджатися своїм майном повноцінно і на власний розсуд. Важливо зазначити, що цей закон передбачає можливість продажу цих земель тільки громадянам України.

Яка позиція авторів конституційних подань?

Позиція всіх трьох конституційних подань зводиться до тези, згідно із якою вільний обіг саме земель сільськогосподарського призначення підриває засади суверенітету і незалежності України, а також, що проведення «земельної реформи» можливо лише у разі її схвалення на всеукраїнському референдумі.

Які аргументи щодо конституційності цього закону?

Проведення земельної реформи є частиною як міжнародних зобов’язань України в сфері дотримання прав і свобод людини, так і зобов’язань перед громадянами України. Позиція Верховної Рада України полягає в повазі до індивідуального права громадян на повноцінне володіння, користування і розпорядження своєю власністю, право на що гарантується громадянам України безпосередньо статтею 41 Конституції України.

Які можливі наслідки визнання земельної реформи неконституційною?

В залежності від того, які аргументи авторів конституційних подань можуть бути підтримані, Конституційний суд України може визнати неконституційною як реформу, проведену законом від 31.03.2020 р. №552-IX, так може узагалі заблокувати можливість проведення земельної реформи в Україні, що матиме ряд негативних з економічної точки зору наслідків.
По-перше, це буде унеможливлювати ефективне використання земель сільськогосподарського призначення як майна громадянами, у власності в яких вони перебувають, право на що їм гарантується безпосередньо Конституцією України.

По-друге, Європейський суд з прав людини в рішенні у справі «Зеленчук і Цицюра проти України» вказав на необхідність проведення реформи в Україні для забезпечення дотримання прав громадян України на вільне володіння належним їм майном. Суд наразі не присуджує суми справедливої сатисфакції скаржникам, але зробив застереження, що у разі непроведення в Україні земельної реформи в розумні строки присудження такої сатисфакції може, зрештою, стати виправданим, принаймні для певних категорій власників землі сільськогосподарського призначення (пункт 157 рішення). Отже, визнання неконституційною земельної реформи матиме наслідком також і суттєві витрати для бюджету України, адже в такому разі кожен власник земель сільськогосподарського призначення зможе вимагати відшкодування щонайменше часткової вартості належних йому земель в ЄСПЛ через обмеження прав на вільне розпорядження майном.

Нагадаємо, що раніше до Конституційного суду вдруге звернулись 53 депутати задля оскарження закону про ринок землі.

Пропонуємо основні положення Закон про ринок землі №2178-10.

Як виглядає земля України без гриму: основні положення та наслідки закону про вільний ринок землі.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

2 листопада 2020
КСУ хоче встигнути скасувати земельну реформу до того, як його розпустить парламент
Сьогодні, 2 листопада, Конституційний суд України розпочав розгляд питання про ринок землі. Про це свідчить порядок денний засідань КСУ, який...
31 серпня 2020
У земельний кадастр внесено 32 млн га землі, – Держгеокадастр
До Державного земельного кадастру, за станом на 25 серпня 2020 року, внесені відомості про 21,9 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га,...
7 липня 2020
Ринок землі у Європі та Америці: чим іноземний досвід може бути корисним для України
Країни Північної Америки та Європи мають свій унікальний досвід запровадження ринку землі.  AgroPolit.com у своєму матеріалі вирішив розповісти...

Вибір редакції

25 листопада 2021
Держпідтримка АПК на 2022 рік
У Мінагрополітики розробили попередній план напрямів держпідтримки для аграрного сектору на 2022 рік. Зважаючи на той факт, що невдовзі Верховна Рада...
23 листопада 2021
Зростання цін на продукти першої необхідності для внутрішнього ринку України: хліб, олія, цукор, яйця, м'ясо, борошно
Протягом 2021 року аналітики та пересічні громадяни помічають зростання вартості низки товарів харчової продукції, виготовлених в Україні. Насамперед...
16 листопада 2021
Державна продовольча зернова корпорація – стратегічна карта антикризових дій з реорганізації зернотрейдера
План реструктуризації китайського кредиту Державної продовольчої компанії зернової компанії України (ДПЗКУ) мають презентувати в уряді 18-го...