Фермер із Київщини створює власні сорти та препарати
Фермер із Київщини створює власні сорти та препарати

Фермер із Київщини Леонід Центило створив тисячі сортів насіння, адаптованих до різних погодних умов. Проте незначна частина з них отримала державну реєстрацію. Про це розповів один із найвпливовіших у рейтингу минулого року аграріїв Київщини, директор господарства «Агрофірмі «Колос», у сюжеті «Як працює український фермер: «кремнієва долина» Леоніда Центила» на Kurkul.com. 

Як зазначив аграрій, вирощування якісного сортового насіння дозволяє в рази збільшити прибуток з гектара, ніж вирощування товарного зерна.

«Завдяки селекційному процесу підприємство має можливість отримати ефективність не за рахунок валу зібраної продукції, а завдяки впровадженню нової технології та її реалізації на ринку», — зазначив Леонід Центило.

Також підприємство інтенсивно займається новим для сільського господарства напрямом — сучасна сільськогосподарська мікробіологія. Наразі нараховують понад 20 штамів мікроорганізмів, чимало зареєстрованих мікробних препаратів, які широко застосовуються як у рослинництві так і в тваринництві. Пріоритетною моделлю є збереження й відновлення родючості ґрунтів.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

22 лютого 2022
Галина Янченко: Шквалу земельного рейдерства в Україні у найближчі роки не очікується
Відкриття ринку землі та пожвавлення інтересу інвесторів, земельне та аграрне рейдерство, реформа доданої вартості та як Україні скористатися...
15 лютого 2022
Тимчасова комісія ВР з розслідування земельних питань – пугач для громад чи ефективний інструмент контролю?
Першого лютого 2022 року була створена Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування можливих фактів незаконного та неефективного...