Висоцький розповів, на які ринки можуть вийти українські агроекспортери у 2020 році
Висоцький розповів, на які ринки можуть вийти українські агроекспортери у 2020 році

Для українських аграрних експортерів вже відкрився ринок яловичини в Китаї. Також ведуться перемовини щодо зони вільної торгівлі з Туреччиною, Сербією та Великою Британією. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький в інтерв’ю УНІАН.

«Для нас уже відкрився новий ринок яловичини в Китаї. Також ведуться активні перемовини відносно зони вільної торгівлі з Туреччиною, Сербією та Великою Британією. Британія є великим імпортером, і у зв’язку з Брекзітом Україна готова посилювати постачання у цю країну як класичних позицій агропродукції – зернових та олійних, так і з доданою вартістю – томатної пасти, меду, м’яса птиці і продуктів переробки зернових. Країни Африки зацікавлені у поставках українських продуктів переробки олійних, молочної продукції, м’яса птиці та, звичайно, зернових. Країни Південно-Східної Азії нарощують імпорт українських ягід і продукції садівництва, – сказав він.

Заступник міністра додав, що специфіка агропродовольчої продукції така, що у зв'язку зі зростанням кількості населення у світі попит на харчі є завжди більшим, ніж пропозиція. Тому міжнародний ринок готовий спожити весь «надлишок».

Нагадаємо, що Україна приєднується до зусиль провідних експортерів сільськогосподарської продукції щодо зменшення внутрішніх субсидій серед країн-членів Світової організації торгівлі (СОТ).

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

До теми

14 квітня 2020
Постанову про роботу ринків під час карантину скасовано, – Ляшко
Ринкам знову заборонять працювати у карантин. Поставнова, якою за певних умов дозволялася робота ринків під час карантину, …
24 березня 2020
Агроекспортери не купуватимуть продукцію із забороненими в ЄС інсектицидами
Українські експортери зернових та олійних не закуповуватимуть продукцію, що містить залишки заборонених у ЄС із лютого 2020 …
7 лютого 2020
Видача аграрних розписок за рік допомогла залучити у сектор 11 млрд грн, – Висоцький
Шляхом видачі аграрних розписок у сектор було залучено за рік 11 млрд грн. Про це розповів заступник міністра розвитку …

Вибір редакції

2591
2 0
10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих …
4403
1 0
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде …
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани …