Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!
Встановлено кваліфікаційні, організаційні, технологічні та кадрові вимоги, яким повинен відповідати виробник ветеринарних препаратів. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.
Нагадаємо, в Україні спростили процедуру ліцензування для малих виробників виноробної продукції.
Відповідні Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 року № 808, яка набуде чинності через два місяці з дня опублікування.
Постанова оприлюднена на сайті Кабінету Міністрів України.
Врегулювання суспільних відносин, пов’язаних з виробництвом ветеринарних препаратів та контролем якості виробленої продукції забезпечить стабільність та прозорість провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів. Крім того, прийняття постанови сприятиме забезпеченню потреб ветеринарної медицини якісними та ефективними препаратами, що своєю чергою важливо для якості та безпечності харчових продуктів тваринного походження, призначених для споживання людьми.
Виробництво ветеринарних препаратів здійснюється на підставі ліцензії, для отримання якої виробник подає в Держпродспоживслужбу заяву та визначений перелік підтвердних документів, - йдеться у повідомленні.
У ліцензіата повинно бути власне або орендоване приміщення, матеріально-технічна база, штатна чисельність фахівців відповідного рівня підготовки та нормативно-технічна документація з виробництва ветеринарних препаратів.
Ліцензійними умовами встановлено технологічні вимоги до виробництва, вимоги до приміщень та обладнання, а також до персоналу.
Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!