Гузь Ігор Володимирович

Народний депутат України, член депутатської групи «Партія «За майбутнє»
Вік: 41 рік

Профіль в Соц. мережах

Народився у Луцьку. Родина по материнській лінії походить з села Свірже, що на Холмщині, по батьківській лінії — з села Смідин Старовижівського району Волинської області.

Освіта:

Закінчив загальноосвітню школу № 19 у Луцьку. Випускник Волинського державного університету ім. Лесі Українки, за фахом — «політолог, викладач політології».

З 2007 по 2011 рік — радник Луцького міського голови на штатній основі, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міської ради.

Кар'єра:

У жовтні 2010 року обраний депутатом Волинської обласної ради в одномандатному виборчому окрузі № 27 (Старовижівський район). Був членом комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

На парламентських виборах 2012 був кандидатом від партії «Батьківщина» по одномандатному виборчому округу № 21 (Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони) і здобув понад 36,39 % голосів виборців, поступившись менш як одним відсотком Степану Івахіву.

На парламентських виборах 2014 року був кандидатом в депутати по одномандатному виборчому округу № 19 від Народного Фронту(Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Володимир-Волинський райони) та переміг з великим відривом, отримав 30,69 % (27 243) голосів[9].

2019 року балотується у Верховну Раду в мажоритарному окрузі № 19 як самовисуванець.

Декларація.

Вибір редакції

22 травня 2023
Земля України попри війну – надійний інвестиційний ресурс
Сільськогосподарська земля України залишається надійним інвестиційним об'єкт. Аналіз ринку землі читайте на AgroPolit.com у блозі голови асоціації...
18 травня 2023
Зернова угода і стратегія розвитку повоєнного аграрного потенціалу України
Зернова угода продовжена ще на два місяці. Тож зерновий коридор Чорним морем діятиме до 18 липня 2023 року. Світ продовжить отримувати українську...
17 квітня 2023
Зерновий фронт ЄС: чому Польща, Угорщина, Словаччина блокують аграрний експорт з України?
Був один, а стало два «фронти» для України. Перший – військова агресія росії. Другий (економічний) відкрився наприкінці минулого...