Березкін Станіслав Семенович

Народний депутат України VIII скликання
Вік: 65 років

Освіта:

Закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за фахом інженер-механік.

Кар'єра: 

Трудову діяльність розпочав у 17-річному віці: вів авіаційний гурток в Кіровоградській обласній станції юних техніків.

1977 — 1979 рр. — служив у Радянській армії.

1983 — 1984 рр. — працював на керівних посадах у Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування.

1992 р. — працював в АСТ «Інгул».

1993 — 1994 рр. — МП «Система».

1995 р. — СП «Алфета-Система».

1996 р. — «Система ССБ».

1996 — 2000 рр. — Акціонерне товариство закритого типу з іноземними інвестиціями «Сонола».

1998 р. — обраний депутатом Кіровоградської обласної ради.

2000 — 2006 рр. — Корпорація «Система ССБ».

2003 р. — член виконкому Кіровоградської міськради та віце-президент обласного відділення «Пошук» Українського союзу промисловців і підприємців.

2005 р. — голова наглядової ради промислової групи «Креатив».

15 лютого 2011 р. — пройшов у Верховну Раду за списками Блоку Юлії Тимошенко. Як народний депутат, працював у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету, є членом груп з міжпарламентських зв'язків з Сполученими Штатами Америки, з Китайською Народною Республікою, з Японією, з Французькою Республікою, з Чеською Республікою, з Федеративною Республікою Німеччина, з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.

На парламентських виборах 2012 р. обраний народним депутатом України від Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 100. За результатами голосування отримав перемогу набравши 36,88 % голосів виборців. Член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

21 лютого 2014 р. — вийшов з Партії регіонів та на засіданні ВР оголосив заяву про вихід з фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Член групи «Економічний розвиток».

27 листопада 2014 р. — склав присягу народного депутата України. На парламентських виборах 2014 р. балотувався як самовисуванець в одномандатному мажоритарному виборчому округу № 100. Отримав перемогу з результатом 28,02 %.

«Заслужений працівник промисловості України», кавалер Ордена князя Володимира II ступеня, нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Особисте життя: 

Одружений, виховує двох дітей.

Погляди: 

Про ринок землі: 

«Коли буде створюватися ринок землі, то він має бути цивілізованим. У розпорядженні фермерів набагато менші ресурси, ніж у великих землевласників. Потрібні механізми захисту малих і середніх підприємців. Необхідно провести інвентаризацію сільськогосподарських земель. Має бути прозорий кадастр, який унеможливлює несанкціоноване втручання з метою крадіжки прав власності. Держава має потурбуватися про інструменти пільгового кредитування, які дозволять фермерам викуповувати землю за ринковою вартістю».

Про депутатство: 

«Мажоритарні депутати повинні мати достатньо повноважень і досвіду, щоб розвивати інфраструктуру: будівництво доріг, розвиток автобусного сполучення, опорних шкіл, оновлення фондів сільських бібліотек, підключення закладів культури до мережі Інтернет. При цьому, депутати можуть і повинні створювати робочі місця, залучаючи інвестиції та приватний бізнес на свій округ, і опікуючись тим, щоб підприємцям не перешкоджали».

«Мажоритарні депутати мають законодавчо підтримувати вітчизняний аграрний сектор. Зокрема, потрібна державна підтримка малих та середніх сільськогосподарських підприємств, а також доступне кредитування від державних банків, які наразі самовідсторонилися від завдань економічного розвитку. Держава має надати фінансові стимули, зокрема для розвитку рослинництва, тваринництва і переробки, щоб додана вартість залишалася у людей, які її створюють, а не перекупників. Мають бути збережені квоти на отримання вищої освіти для випускників сільських шкіл».

Законопроекти

10359 | Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»
7543 | Проект Закону про стратегічні резерви

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...