Детінізація сільськогосподарської землі, або про єдині податкові правила для аграріїв
Олег Тарасов, народний депутат України («Слуга народу»), член Комітету з питань аграрної та земельної політики

Сьогодні в агросекторові активно обговорюється питання детінізації сільськогосподарської землі, або іншими словами – перехід на рівні податкові правила для всіх. В парламенті є три законопроекти на цю тему. Всі вони пропонують, як вирішити проблему тіньового обробітку землі, яка досить гостро стоїть в агросекторі вже не перший рік.

Хтось працює легально, чесно, а хтось — у тіні й не сплачує податки до бюджету. А я нагадаю, що «білі» аграрії сплачують багато податків — єдиний податок четвертої групи, ЄСВ із зарплати працівників, ПДФО та військовий збір зі своїх доходів, також ПДФО та військовий збір зі своїх доходів сплачують наймані працівники, а ще є платники земельного податку та податку на прибуток підприємств. Тоді як «тіньовики» практично не поповнюють казну.

Читати до теми: Податковий мінімум на сільськогосподарські землі: як вивести з тіні 12 млн га?

Так, податкове навантаження на легально оброблювальний 1 га товарної сільськогосподарської землі становить від 2200 грн і вище, а «тіньові» фермери платять 0-100 грн з 1 га. В результаті у державному та місцевих бюджетах немає достатньо коштів на розвиток сільської місцевості, інфраструктури, на зарплати вчителям та лікарям.

Така ситуація є несправделивою. Чому хтось має чесно й совісно регулярно наповнювати казну, а хтось просто сидить «в кеші»? А страждає повністю вся галузь, особливо коли формуються експортні партії, а контролюючі органи ставлять питання про легальне походження продукції та сплату податків.

Тому депутатами, більшість із яких з аграрного комітету і мною також, ще в лютому було зареєстровано законопроєкт №3131, яким пропонується застосовувати концепцію «поставленого податкового зобов‘язання» (ППЗ). Це означає наступне: за визначеною формулою буде встановлюватися ППЗ з прив‘язкою до гектара землі, виходячи від його нормативної грошової оцінки. Якщо сума усіх сплачених податків не перевищуватиме визначену суму ППЗ, то такий суб’єкт повинен буде доплатити у бюджет кошти, яких не вистачає до рівня ППЗ. Єдиний проблемний нюанс цієї концепції — складність в адмініструванні. Будь-які нові підходи до обрахунку і справляння податків завжди викликають зауваження від фіскалів. Такі ж аргументи лунали й від окремих аграріїв та їхніх бухгалтерів.

Читати до теми: Вихід із тіні чи новий податковий тиск ― аналіз законопроєкту 3131 з варіантами

Тому ми зі ще двома колегами з аграрного комітету додатково розробили і зареєстрували ще й альтернативний проєкт №3131-1, у якому боротися із сірим обробітком землі пропонується трохи по-іншому: потрібні підвищені ставки земельного податку та зміни в обрахунку єдиного податку четвертої групи без запровадження нових громіздких формул. Водночас, передбачено можливість зменшити суму податкового зобов'язання з податку на землю та єдиного податку четвертої групи шляхом заліку сплаченої суми податкового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб. Дана концепція є простішою.

Слід зазначити, що ми не ставимо собі за завдання зібрати більше грошей у «білих» платників чи обкласти їх зайвими поборами. Наша мета — легалізувати «чорних», запропонувати їм такий варіант, на який вони будуть згодні піти через фінансову недоцільність обробляти земельні ділянки без реєстрації права оренди, оскільки плата з гектара вирівнюється, але є ризик, що договори оренди будуть укладені з іншим сільгосптоваровиробником. Таким чином будуть створені рівні умови та здорова конкуренція між товаровиробниками.

Читати до теми: Ліцензії для зберігання пального аграріями: чергова перемога агросектору

На розгляд у податковому комітеті 3 червня було винесено дані концепції і після обговорення за черговістю проєкти ставилися на голосування. Спочатку відбулося голосування за основний законопроєкт №3131, який підтримали більшість депутатів комітету своїм голосуванням, тому за альтернативний і не голосували. Тож можливо скоро ці проекти розглядатимуть у сесійній залі.

Питання боротьби з тінню в агросекторі назріло уже давно, тому сподіваюся, що змінами податкового законодавства зможемо посприяти легалізації «аграріїв-тіньовиків», що матиме позитивний ефект для галузі зокрема й економіки в цілому.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

20 січня 2020
Податки-2020 – ключові зміни для АПК від уряду та парламенту
У 2020 році на аграрний сектор очікує низка змін у системі оподаткування. Такий анонс озвучили міністр фінансів Оксана Маркарова, міністр економіки...
7 листопада 2019
Агрохолдинги сьогодні сплачують на 1 га сумарно $250 — за оренду та податки, — Рибаченко
Агрохолдинги сьогодні сплачують за 1 га землі сумарно $250 — за оренду та податки. Про це під час земельного віче...
12 липня 2017
Земельні податки сплачуються з 17,4 млн га – точка зору
В Україні податки сплачуються лише із 17,4 млн га земель, які перебувають в обробітку. Про це повідомив під час засідання аграрного комітету у...

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...