Від почерку до характеру – один крок, або Якими є насправді ключові аграрні діячі країни?
Від почерку до характеру – один крок, або Якими є насправді ключові аграрні діячі країни?

В Україні розпочався новий політичний сезон. AgroPolit.com вирішив дізнатися більше про характери провідних політичних та бізнесових діячів країни. Які їхні сильні та слабкі сторони? Аби більше дізнатися про це ми попросили графолога Андрія Трошечко провести експертизу почерків політиків та бізнесменів, які впливають на розвиток АПК країни. Під аналіз потрапили 100 осіб (матеріал для дослідження брали з відкритих джерел та від самих учасників). Деталі – далі.

Петро Порошенко, Президент України:

Дуже витривала людина, знає заради чого пробивається по життю. Є своя ціль, місія, яку він виконує. Він себе розцінює так: «У мене є місія, яку я роблю». І він її виконує, це – його підсвідомість. Ця місія – не обов’язково бути Президентом країни, можливо, у нього якась своя особиста внутрішня місія. Він чітко розуміє заради чого працює.

Якщо цього вимагає ситуація, він втрутиться в неї — не буде стояти в стороні і чекати. Якщо потрібно може і в ніс дати. Не боїться діяти, робити, не боїться наслідків.

Цілісна людина, емоційний. Витрачає багато енергії, переживань, хвилювань і в роботі, і в скандалі. Працює наполегливо і дуже багато зусиль витрачає при виконанні завдання. Коли він щось робить, то переживає за це. Вміє відстоювати свою позицію.

В прийнятті рішень вінвсе зважує і намагається максимально якісно приймати рішення. Якщо його щось запитати, то він спершу подумає, а потім скаже відповідь - все зважить, обміркує. Але тоді його вже буде дуже важко переконати. Якщо він прийняв рішення, то саме таке. Змінити його думку дуже важко.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

Дуже гнучка людина, загнати в кут дуже складно. Знайде вихід з багатьох ситуацій. Якщо все ж ситуація зайшла в кут, то зможе знайти вихід.

В роботі у нього є обвинувачувальна позиція. Якщо він не виконав завдання або виконав не так як хотів, то знайде крайню людину, аби пояснити чому у нього це не вийшло. У нього все має бути чітко, зрозуміло, без зайвої інформації. Краще мінімум інформації і максимум конкретики — прийшов, доповів і пішов.

У нього є прагнення досягнути своєї цілі. Він до неї йде, чітко розуміє її і розподіляє відповідним чином енергію. Тобто якщо він визначив для себе бути прем’єр-міністром, то він чітко до цієї цілі йшов.

   

Тарас Кутовий, міністр аграрної політики і продовольства України:

Люди, які пишуть друкованими буквами, відзначаються тим, що у них все має бути чітко, як у креслярів. Якщо до нього прийшов підлеглий, то такому керівнику потрібно доповідати чітко і зрозуміло – чим конкретніше, тим краще. Ця людина сприйматиме інформацію саме так — математично. Чим більше слів — тим більш незрозуміло. Якщо йому щось незрозуміло, то підлеглому краще взяти лист паперу, накреслити і показати — це буде більш доступно. Такі люди не використовують свою емоційну частину. Вони достатньо конкретні. Це люди порядку. Їх важко загнати в кут, бо достатньо гнучкі і вийдуть з будь-якої ситуації. 

  

Олексій Павленко, екс-міністр аграрної політики та продовольства України:

Витривала людина. В більшості випадків займає вичікувальну позицію. Знає заради чого працює. Є чітке розуміння місії та цілі. Він на них спирається. Якщо ситуація вимагає, то він включиться активно, але тільки, коли це дуже потрібно.

У нього велике прагнення володарювати, добиватися успіхів у кар’єрі. Але це у нього не завжди виходить, причина тому – він дуже багато на себе бере. Любить керувати. Це також дуже гнучка людина і загнати його в кут важко.

 

Юрій Мельник, міністр аграрної політики та продовольства України (2006-2010): 

 

У нього друкований почерк, який дуже важко піддається аналізу. У таких людей все має бути чітко. Люди цього типу намагаються не використовувати емоцій у роботі. Таку людину також досить важко загнати в кут — він знайде вихід з більшості ситуацій. Гарний управлінець, без емоцій, але дуже професійний. Справжні емоції показує лише близьким та людям, яким справді довіряє.

Владислава Рутицька, колишній заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції:

Витривала та стресостійка. Знає, за що бореться, і намагається цього досягти. Швидко приймає рішення, але одночасно намагається максимально опрацювати інформацію. Оператвино навчається.

В роботі спирається на свій колишній досвід і намагається не допускати ризиків. Педантична, не допускає хаосу при виконанні завдань. Намагається максимально якісно робити роботу, і якщо вона береться за виконання завдання, то доводить його до кінця. При виконанні роботи не використовує емоційну частину. Амбіції у неї не виражені. Так, у неї є свої цілі, але вона досягає їх достатньо м’яко — не йде по головах. Не скандальна особа.

 

Олександр Бакуменко, народний депутат України VIII скликання (БПП), заступник голови комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин:

Людина — боєць, вміє пробиватися в житті. Не сидить на місці — він постійно щось робить, йому необхідно кудись йти, бігти, пробиватися. Він потребує постійно бути на полі бою. Без цього він не може.

Якщо у нього є якийсь бізнес, то він буде його обов’язково розвивати далі. Це людина, яка є воїном, і постійно йде вперед. Його важко зупинити. Він битиметься до останнього. Здатен і в бійці взяти участь — він не боїться дій. Це реально жорстка людина. Може відстояти позицію та думку.

Знає ради чого він це робить. Якщо цього вимагає ситуація, то може стати гнучким. В роботі опирається на досвід. У нього також є обвинувальна позиція — якщо щось не виходить, він може знайти крайнього. Як управлінець – жорсткий, проте якщо ти в його команді, то без роботи не залишишся.

 

Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України:

Витривала, стресостійка людина, яка знає свою ціль. Має добре розвинену інтуїцію, вміє відчути ситуацію і людину на рівні підсвідомості. Рішення приймає швидко. У прийнятті рішень може допускати незначний ризик. Завжди вірить в те, що його рішення правильні У нього все виважено. Вірить у те, що робить. У нього є віра в те, що рухається у правильному напрямку. Гарний управлінець і цілісна людина. Чітко бачить ціль, тому нав’язати йому щось ззовні дуже складно. Якщо хтось буде йому щось нав’язувати, то не сприйматиме це, а рухатиметься за чітко встановленому напрямку.   

Вадим Івченко, народний депутат України VIII скликання (ВО “Батьківщина”), заступник голови комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин:

Дуже добре розвинена інтуїція. Він не боїться роботи. Намагається виконувати роботу найбільш якісно та старанно. Намагається не допускати ризику в роботі. Якщо він взявся за якесь завдання, він виконуватиме його до кінця. У скандалах витрачає багато енергії, після чого може цим перейматися. Перед прийняттям рішень зважує всі за і проти. Реагувати швидко не буде — спершу збере та обміркує всю інформацію. Гарна інтуїція. Віддана людина.

   

Ярослав Гадзало, президент Національної академії аграрних наук України:  

Дуже добре розвинена інтуїція. Він вміє відчути ситуацію та людину. Є велике бажання працювати над чимось новим. Швидких рішень не приймає — спочатку він їх обмірковує і лише після цього приймає рішення.

Дякуємо магазину Монтеграппа за справжню українську ручку для підготовки матеріалу. Нею було приємно писати про  українських  політкиів. В цьому магазині найкращі ручки для віп-персон - пеервірено AgroPolit.com:)

Дякуємо графологу Андрію Трошечко:)

Олександр Ярощук, Наталія Білоусова, головний редактор AgroPolit.com

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...