SHARE
Сільський ревізор - всеукраїнський соціальний масштабний проект про умови життя людей. Ви не чули? Значить не були в селі!


Що таке українське село?

Це люди, які працюють на землі, годують свою країну і 140 млн людей в усьому світі. Немало, правда?

Чому ми почали про нього говорити?

Наша команда вже встигла побачити більше 1 000 агропідприємств, почути сотні бізнесменів та політиків, але питання людей в селах та соціальної допомоги від держави та від аграріїв завжди було не центровим на шпальтах видавництв.
Зараз в країні багато лиха, як кажуть, все що могло статися - сталося. Політики кричать, що локомотив української економіки - агробізнес. Всі різко звернули свою увагу на аграрку, почали розробляти програми з фінансування, розвитку та догоджання аграріям. Коротше, всерйоз взяли галузь в оборот :)
Але мало хто не тільки говорить, але і робить щось для людей, які працюють на землі. Таких більше всього серед аграріїв. Вони красунчики - допомогають селам, як можуть. Такої благодійності, на жаль, не завжди дочекаєшся від держави та інших бізнесів.

Як ревізуємо?

Ми на декілька днів поселяємось в обраному селі, досліджуємо стан місцевої інфраструктури і потім показуємо його вам.
В фокусі всі місця, де живуть, вчаться, харчуються, працюють, відпочивають та закохуються селяни.
Десант Сільського Ревізора оцінить кожен об'єкт та проведе онлайн-голосування за краще село року.

Всі оцінки ставляться не для того, щоб показати недоліки чи натякнути на вимирання сіл по Україні. Ми за те, щоб показати, що як село може бути максимально комфортним для життя та еффективним для країни.

Куди поїдемо?

Коли ми оголосили про старт проекту, одразу почали отримувати пропозиції від жителів з різних куточків України оглянути їх села. Нас запросили в Малі Єрчики, Бурківку, Трипілля, Стремигород, Гоголеве, Писарівку. Стартуємо з батьківщини автора "Ревізору" - села, де народився Микола Гоголь.
Інакше класик би нас не пробачив :)
Выполнено с помощью Disqus