В Україні з'явився потужний майданчик для створення цифрових агроінновацій
В Україні з'явився потужний майданчик для створення цифрових агроінновацій

Компанія Syngenta відкрила першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій (ЛЦІ). Про це повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, залізницю, яка веде до морських портів, модернізують та електрифікують.

Її діяльність буде спрямована на забезпечення інноваційними розробками як українських сільгоспвиробників, так і аграріїв з інших країн Європи.

Лабораторія, що розташована на території інноваційного парку UNIT.City в Києві, стала для Syngenta шостою у світі. За останні півтора роки подібні майданчики відкрито також у США, Китаї, Індії, Сінгапурі та Великій Британії.

За словами керівника глобального напряму Цифрові технології компанії Syngenta Бенджаміна Нінійо, київська лабораторія матиме повний цикл розробки інноваційних рішень – від досліджень та моделювання тестових зразків цифрових продуктів до створення робочих версій продукту, готового до запуску з реальними користувачами.

Він додав, що зараз Syngenta має три ключових напрями розвитку цифрових інновацій. Перший напрям – це система менеджменту ферм. Другий – цифрова агрономія, тобто система допомоги агрономам, яка в майбутньому зможе самостійно виконувати їхню роботу. І третій напрям – система управління ризиками (страхування) тощо.

Як зауважив керівний партнер Unit.City Макс Яковер, початково Syngenta навіть не розглядала Україну як країну для створення ЛЦІ. За можливість отримати такий потужний цифровий майданчик змагались Угорщина та Румунія.

Однак завдяки спільним зусиллям менеджменту компанії Syngenta в Україні, UNIT.City та організації Agrohub лабораторія інновацій з’явилась саме в Києві, підкреслив Макс Яковер.

Лабораторія повністю оснащена необхідним обладнанням і програмним забезпеченням, що дозволить їй створювати цифрові продукти широкого спектра у сфері WEB-розробок, big data, мобільних додатків, віртуальної реальності тощо.

Планується, що для виконання поставлених завдань ЛЦІ співпрацюватиме з університетами й науково-дослідними центрами, а також із стартапами у цифровій та агрономічній галузях.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

3 червня 2019
У Києві відбудеться міжнародний форум агроінновацій Agro Innovations Forum 2019
6 червня 2019 року у Києві, в національному комплексі «Експоцентр України», відбудеться перший міжнародний форум аграрних інновацій Agro...

Вибір редакції

10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних...
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде збережена. AgroPolit.com...
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани земельного...