В Аграрній партії пропонують провести з’їзд партії раніше – у вересні
В Аграрній партії пропонують провести з’їзд партії раніше – у вересні

Частина членів Аграрної партії України (АПУ) створили Штаб з підготовки до проведення з’їзду партії у вересні, а не в жовтні, як пропонує голова АПУ. Про це в ексклюзивному коментарі AgroPolit.com повідомив член політичної ради партії, в.о. заступник голови партії Алім Міщук.

Раніше голова партії Віталій Скоцик повідомив, що 13 вересня 2018 року у Києві проведуть чергову політичну раду партії, де розглянуть ряд невирішених питань. А дату наступного з’їзду АПУ Скоцик пропонуватиме призначити на 14 жовтня.

Нагадаємо, на прес-конференції в Києві голова АПУ Віталій Скоцик спростував, поширену раніше Міщуком інформацію, що голові АПУ однопартійці висунули недовіру.

Тож ми звернулися знову за роз’ясненням до члена політради ради партії, в.о. заступника голови партії Аліма Міщука.

Натомість Міщук у коментарі AgroPolit.com підтвердив сказане раніше. Він нагадав, що було прийнято рішення виконкомому Хмельницької облорганізації щодо недовіри панові Скоцику.

«На наступний день відбулося зібрання частини ради голів та практично всієї стратегічної ради партії. На цьому зібранні виступили голови обласних організацій (не обласні організації в цілому, а – голови). Ті голови, які були присутні на цьому зібранні, всі як один, висказалися, мотивуючи, за недовіру Віталію Євстафійовичу Скоцику. Далі нами були прийняте рішення про те, що будуть проведені виконкоми обласних організацій або навіть конференції в рамках підготовки до з’їзду, де це питання буде розглядатися. Я вам так сказав, і Ви так і записали, що будуть для підтвердження позиції голів проведені такі виконкоми і конференції… », – пояснив він.

За його словами, були ще повноваження передані телефоном.

«Крім того, декільком дзвонили їхні колеги-сусіди і питали, яка їхня позиція. Тому я стопроцентного Вас запевняю, що 18 голів однозначно висловилися за недовіру, а 2 сказали, що напевно, що – це рішення правильне, але проведемо конференцію і висловимося. Тобто, в процесі про недовіру перебуває 20 організацій. За цей час, як я давав Вам інтерв’ю, пройшли (не хочу називати скільки) виконкоми, які підтвердили ці рішення, які підтвердили рішення голів. Тільки там, де голова впевнено себе почуває, він чітко заявив і воно зараз підтверджується. Там, де голова має певні сумніви, дискусії, він сказав так: за такі речі, треба таке робити, але ми висловимося на своєму засіданні. Така на сьогодні позиція», – пояснює він.

Саме тоді, каже Алім Міщук, створили Штаб по підготовці до з’їзду партії у вересні, який політична рада (відбулася 15 серпня), призначила на 22 вересня. «Та Скоцик не підписав рішення тої політради (засідання зірвали, – прим.), чим порушив Статут.

Ми наполягаємо на проведенні цього з’їзду і створили Штаб щодо проведення цього з’їзду. В Штаб входять: Ніколенко із Запоріжжя, це Харківський голова обласної організації, Гайдай – Кіровоградська організація, Корбан, як голова обласної організації Київської та Чайківський – голова Тернопільської організації. Вони і збирають усю інформацію», – повідомив Міщук.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

26 березня 2020
Іван Чайківський: Не можна в даній ситуації дозволяти вільний обіг землі, інакше можемо втратити країну
Як вистояти агросектору та утримати 40% притоку валютної виручки в країну в умовах епідемії коронавірусу та глобального економічного шторму, який...
23 березня 2020
Аграрний комітет – скільки законопроектів встигли зареєструвати депутати у новому році
Редакція AgroPolit.com відстежує активність аграрного комітету Верховної Ради ІХ скликання від початку його роботи (з вересня 2019 року). Переглянути...
24 березня 2020
Іван Фурсенко: Надзвичайний стан буде помилковим рішенням, бо ми вб’ємо українське село, малого та середнього аграрного виробника
Уряд запровадив пакет двомісячних податкових пільг для бізнесу та протикоронавірусні заходи по всій країні. Крім того, готуються чергові правки до...