Peoplemeter переміг в акселераторі стартапів МХП
Peoplemeter переміг в акселераторі стартапів МХП

Серед 13 фіналістів MHP Accelerator у Києві вибрали одного переможця — ним став проект Peoplemeter MHP (idea garage). Про це повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, восени стартує новий набір проектів у рамках MHP Accelerator.

Проект-переможець Peoplemeter MHP — це «смарт-килимок» для віддаленого контролю кількості товарів на полицях магазинів, температури і вологості середовища, в якому товар зберігається, а також статистики та контролю в точках продажу товарів. Команда проекту отримала 300 000 грн на подальший розвиток свого стартапу і можливість комерційного запуску.

Окрім цього, пілотний проект отримали дві команди:

  • BIODrum;
  • AeroDrone.

Комерційний запуск отримали 4 команди:

  • Profeed — комплексна система контролю і управління процесом годування тварин на м'ясо-молочних фермах, допомагає фермерам оптимізувати бізнес-процеси і раціонально використовувати корм, який споживають тварини.
  • METEOTREK — IoT-продукт для моніторингу погодних умов, планування технологічних операцій в агровиробництві і моделювання ризиків виникнення захворювань рослин.
  • Sovtes — рішення для вигідного управління вантажоперевезеннями. Sovtes забезпечує замовникам транспортних послуг та перевізникам швидке взаємодія.
  • MobiMill — компанія з розробки software- і hardware- рішень, в тому числі для діджіталізаціі бізнес-процесів в рослинництві.

І спеціальний приз від МХП — поїздку на 4 дні в Ізраїль виграли AgroLuct.

Юлія Порошенко, засновник Agrohub та співзасновник Radar Tech зазначила, що загалом в MHP Accelerator взяли участь 184 проекти.

Для мене особливо важливим є те, що ми отримали так багато заявок. Це означає, що в країні розвивається система стартапів і вони хочуть працювати з українським бізнесом. Було чудово спостерігати синергію і динаміку роботи корпорації і стартапів. Вони доповнювали один одного знаннями, а досвід експертів поєднувався з ентузіазмом та ідеями інноваторів», — уточнила Юлія Порошенко.

Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій агрохолдингу МХП зазначила:

«Для нас було дуже важливо, що люди вірять в це починання, що можна розвивати малий бізнес в Україні. Ми не очікували такої віддачі: були приємно шоковані, бо не знали що робити з цим обсягом заявок. Ми хотіли знайти стратап і допомогти йому з запуском, а отримали багато таких. Ми раді, що стільки рішень можна комерціалізувати і вони будуть розвиватися».

 

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

14 серпня 2018
Міжнародні інвестори FAIRR задоволені рівнем безпечності виробництва МХП
Міжнародна мережа інвесторів FAIRR визнали виробництва курятини «Наша Ряба» безпечним. В ексклюзивному коментарі УНН офіційні...

Вибір редакції

1 березня 2021
Експорт зернових з України: запаси кукурудзи, пшениці, соняшника – фактор Китаю
За даними ДФС станом на 22 лютого 2021 року Україна експортувала 31 млн тонн зернових та зернобобових культур. Зокрема, пшениці експортовано 13,3 млн...
2 березня 2021
Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС у 2015-2020 роках: експорт, імпорт, квоти, економічні досягнення та провали
Ключові економічні показники дії зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 2015 по вересень 2020 року – Європейський Союз все більше стає...
23 лютого 2021
Іван Чайківський: Першочергове завдання для парламенту – ухвалити пакет земельних законів, аби дати старт безпечній земельній реформі
Парламент якнайшвидше має прийняти два важливі земельні закони (2194 та 2195), аби з 1 липня 2021 року стартував цивілізований вільний ринок землі....