В Україні розпочнеться низка семінарів щодо вимог закону про державний контроль
В Україні розпочнеться низка семінарів щодо вимог закону про державний контроль

У другій половині березня розпочнеться проведення низки регіональних семінарів для представників бізнесу та Держпродспоживслужби щодо роз’яснення вимог до молока та молочних продуктів у зв’язку із змінами вимог законодавства. Про це під час ХІ Міжнародного молочного конгресу повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Учасники проаналізували проблему можливого занесення в Україну заразного вузликового дерматиту. Володимир Лапа наголосив, що наразі в Україні не зареєстровані випадки даного захворювання, але наша держава вважає цей ризик високим.

Впроваджується моніторингова програма у приватних та фермерських господарствах, дикій природі. Планом державних протиепізоотичних заходів на 2018 рік передбачено провести лабораторні дослідження понад 3 тис. проб та 2,7 млн клінічних досліджень на заразний вузликовий дерматит", – повідомив присутнім Володимир Лапа.

«У державному бюджеті України на 2018 рік передбачено створення резерву вакцини проти заразного вузликового дерматиту у розмірі 150 тис. доз на випадок проникнення даного захворювання на територію нашої держави. Упродовж наступних кількох тижнів почнеться закупівля цієї вакцини», – повідомив Володимир Лапа.

Нагадаємо, Україна та Швейцарія погодили форму ветеринарного сертифікату для експорту молочки.

Учасники проаналізували питання можливості імпорту та експорту певних видів продукції, законодавчі зміни в частині надання ветеринарних послуг тощо.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...