Депутат від БПП подав у парламенті 42 законопроекти – аналіз
Депутат від БПП подав у парламенті 42 законопроекти – аналіз

Сайт AgroPolit.com проаналізував діяльність депутата «БПП» (округ №208 (Чернігівська область), члена комітету парламенту з питань аграрної політики та земельних відносин Валерія Давиденка. Детальніше дивіться тут.

Нагадаємо, що мета проекту «Депутат-контроль» — проаналізувати результати річної роботи аграрних депутатів за трьома критеріями — законодавча діяльність, голосування за важливі аграрні закони та соціальний блок.

AgroPolit.com пише, що за рік Валерій Давиденко подав на розгляд парламенту 42 законопроекти, 19 правок до законів та 35 депутатських запити.

Законодавчі ініціативи депутата представлені рядом тем:

  • соціальні (5133 - про соціальний захист ветеранів війни; 6515 - про забезпечення прав громадян на житло, відновлення фінансування державних житлових програм)
  • фінанси та податки (7403 - оподаткування ПДВ операцій з експорту олійних культур; 7403-2 - про оподаткування ПДВ експорту олійних культур; 7420-2 - про зниження ставки ПДВ для деяких видів сільськогосподарської продукції)
  • розвиток підприємництва та фермерства (6113 - про спрощення умов ведення бізнесу в агросекторі; 6490 - про стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств)
  • аграрні: питання кооперації (6527 - про сільськогосподарську кооперацію); земельні питання (5266 – про обіг земель сільськогосподарського призначення; 6049-1- вирішення питання колективної власності на землю, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні; 6049-д - вирішення питання колективної власності на землю, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні; 6148 - переоформлення деяких прав на землю; 7350 - про продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель; 7350-3 - про продовження заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення та запобігання їх прихованому продажу під час мораторію); децентралізація (7118-1- управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад); харчова безпека (6673 - врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур; 7489 - підвищення заходів контролю для гарантування (забезпечення) безпечності та якості харчових продуктів)
  • транспортна галузь (5567 - про врегулювання тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування)
  • харчова та переробна промисловість (5673 - про державне регулювання виробництва алкогольних напоїв та тютюнових виробів (підвищення конкурентоспроможності вітчизняної лікеро-горілчаної продукції; 5674 - про державне регулювання виробництва і обігу спирту та тютюнових виробів (щодо стимулювання розвитку вітчизняного ринку альтернативних видів палива); 6075 - про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів)
  • культура та освіта (6393 – про Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти)
  • охорона природи (6708 - про подолання кризи незаконного полювання).

Валерій Давиденко також голосував за ряд  важливих аграрних законів: про харчову безпеку та здоров’я тварин, відумерлу спадщину, розвиток зрошення (встановлення мінімального строку оренди земельних ділянок), агрострахування  з державною підтримкою, продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель  та про безпеку кормів.

За сприяння депутата округ отримав з бюджету понад 36 млн грн. у 2017 році. Він також допомагає розвивати медицину в регіоні, підтримує дошкільні та  шкільні навчальні заклади (реконструкція та комплектація 10 шкіл та 1 гімназії) та допомагає воїнам АТО.

 

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

16 жовтня 2018
Олександр Солонтай: Склад другого туру президентських перегонів може стати для всіх сюрпризом
Не факт, що Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, чи низка інших фаворитів президентських перегонів узагалі опиняться у другому турі виборів. Адже в...
10 липня 2018
У парламенті розпочався аграрний день – депутати розглянуть 11 законопроектів
Сьогодні у Верховній Раді України «аграрний день», на порядку денному – 11 аграрних законопроектів. Про це повідомляє кореспондент...
6 липня 2018
Григорій Заболотний іде: чи стане друг Президента кадровим детонатором в аграрному комітеті?
Друг Президента, аксакал його вінницької команди, депутат БПП Григорій Заболотний написав заяву про складання із себе повноважень заступника голови...

Вибір редакції

22 травня 2023
Земля України попри війну – надійний інвестиційний ресурс
Сільськогосподарська земля України залишається надійним інвестиційним об'єкт. Аналіз ринку землі читайте на AgroPolit.com у блозі голови асоціації...
18 травня 2023
Зернова угода і стратегія розвитку повоєнного аграрного потенціалу України
Зернова угода продовжена ще на два місяці. Тож зерновий коридор Чорним морем діятиме до 18 липня 2023 року. Світ продовжить отримувати українську...
17 квітня 2023
Зерновий фронт ЄС: чому Польща, Угорщина, Словаччина блокують аграрний експорт з України?
Був один, а стало два «фронти» для України. Перший – військова агресія росії. Другий (економічний) відкрився наприкінці минулого...